Novinky 4. června 2019

Společnost LINAK představuje nové vážicí řešení pro lůžka ve zdravotnictví

Systém měření hmotnosti vyrobený pro nemocniční a pečovatelské prostředí. Zařízení tvoří rozhraní QLCI2 (Quad Load Cell Interface 2) s jednotkou displeje a ruční ovládání s displejem HB100, jež může být alternativně opatřeno dotykovou obrazovkou dotykového ošetřovatelského ovládání ATC (Attendant Control Touch).

Vážicí řešení LINAK je vybavením ke zjišťování hmotnosti v celé řadě aplikací v nemocničním a pečovatelském prostředí – montuje a připojuje se obvykle k nemocničním lůžkům.

Řešení zjišťování hmotnosti umožňuje pečovatelům sledovat vývoj tělesné hmotnosti pacientů, kteří nemusí opouštět lůžko – personál ušetří čas a vzroste pohodlí pro pacienty.

Vážicí řešení LINAK® pro zdravotnické aplikace zahrnuje rozhraní QLCI2 (Quad Load Cell Interface 2) a jednotku k odečtení hmotnosti. Může se jednat o ruční ovládání s displejem HB100 nebo vícefunkční dotykové ošetřovatelské ovládání ACT (Attendant Control Touch). 

HB100
Ruční ovládání s displejem HB100 je ovladač umožňující odečet hmotnosti a funkci kontroly opuštění lůžka OOB (Out Of Bed). Dodává se s 2,4” barevným displejem a systémem s intuitivní nabídkou.

ACT
Dotykové ošetřovatelské ovládání ATC (Attendant Control Touch) tvoří vícefunkční dotyková obrazovka zahrnující možnost odečtu hmotnosti. Jednotka ACT je vybavena 9,5” dotykovou obrazovkou s ovládáním pohonů a inteligentními funkcemi.

QLCI2
Mozkem systému je rozhraní QLCI2 (Quad Load Cell Interface 2). Spojuje a spravuje vstupy čtyř snímačů zatížení a informace odesílá do zobrazovacích jednotek. Rozhraní QLCI2 nabízí také funkci brány k upozornění sestry na opuštění lůžka pacientem.

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.