Novinky 21. května 2019

Nové ruční ovládání HC40 – „vytvořeno podle vašich přání“

Společnost LINAK® představuje zcela novou éru v oblasti ručních ovladačů pro systémy polohování komfortních lůžek – jsou zcela odlišné od všech, jaké jste dosud viděli! Nové ruční ovladače HC40 představují mnohem bohatší standard reflektující přání koncových uživatelů, jenž umožňuje obecné přizpůsobení a vlastní nastavení komfortního nábytku. Tento ovladač byl „vytvořen podle vašich přání“.

Konstrukce nového ručního ovládání HC40 se do značné míry opírá o rozsáhlý průzkum mezi uživateli. Tento průzkum pomohl určit funkce a vlastnosti, které si uživatele komfortních lůžek nejvíce přejí. Díky kombinaci výsledků průzkumu mezi uživateli s přehledu v otázkách přizpůsobitelnosti na trhu jsme vyvinuli a zkonstruovali ovladač HC40, při kterém jsme doslova mysleli na „vás“. 

Vezměte ovladač do ruky – na vlastní oči poznejte nový model HC40
Uživatelé vyjádřili zřetelné přání získat dobře navržený ruční ovládač odpovídající stylu interiéru ložnice. Udělali jsme tedy vše, co bylo v našich silách, abychom vyvinuli tuto řadu ručních ovladačů s vynikajícím vzhledem a bezpečným úchopem v dlani. Ovladač HC40 má všechna tlačítka a funkce pohodlně na dosah a snadno se intuitivně hmatově ovládá.

Řada HC40 byla vskutku „vytvořena podle vašich přání“.  

Buďte jedineční – různé varianty pro různé designy lůžek
K přizpůsobení různorodosti typů a designů lůžek se ovladač HC40 dodává ve dvou provedeních – HC40 FRAME™ a HC40 TWIST™. Jeden je vybaven elegantním kovovým rámem, druhý má zakřivený tvar. Obě řešení se dodávají ve verzi Standard a Advanced.

Verze Standard je určena pro lůžka, kde méně znamená více. Vytvořili jsme ruční ovládání vyvinuté nejenom pro standardní systémy lůžek s polohováním opěradla a oblasti nohou s paralelním pohonem. Vyniká také skvělým designem a kompatibilitou s duálními pohony TD4 Standard a TD5 Standard. Získáte systém s řadou integrovaných funkcí a silou zdvihu až 7000 N.  

Záměrem ovladačů HC40 řady Advanced je snaha o eliminaci několika zařízení, jež potřebujeme mít na nočním stolku. Design tohoto ovladače zůstává přehledný bez ohledu na to, kolik motorů, poloh či masážních možností lůžko nabízí. Ruku v ruce s těmito vlastnostmi přichází několik dalších funkcí, jako je barevný displej přizpůsobující se světelným podmínkám, tichý budík s masáží a osobní pozdravy. Obě řady Advanced ovladačů HC40 jsou kompatibilní s verzemi Advanced našich duálních pohonů TD4 a TD5. Výsledkem jsou kompaktní pokročilé systémy s bohatými pokročilými funkcemi a silou zdvihu až 7000 N.  

Takováto rozmanitost umožní výrobcům volbu provedení odpovídajícího celkovému designu lůžka a verze odpovídající jejich požadavkům jejich zákazníků. 

Verze HC40 Standard a Advanced

Kompletní informace o ovladači HC40 naleznete na specializovaném webu: HC40 – „vytvořen podle vašich přání“

Můžete se také obrátit na místní zastoupení společnosti LINAK, kde získáte více informací. 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.