Novinky 6. března 2019

Jedinečně nízká hlučnost výkonného zvedacího sloupku LC3

Tichý. Bezpečný. Výkonný. S výkonem až 6000 N v tlaku a 4000 N v tahu pracuje s příjemnou hladinou hlučnosti.

Všichni, kdo profesionálně pracují s polohovatelnými zdravotnickými zařízeními, ví, že množství požadavků a nároků na moderní aplikace může být poměrně rozsáhlé. 

Ve společnosti LINAK důležitost hlučnosti při používání našich výrobků dobře chápeme. Ve fázi vývoje hladinu zvuku optimalizujeme, aby byla pro uživatele co nejpřijatelnější. Zvedací sloupek LC3 představuje standard zvedání s mimořádně nízkou hlučností, což zvyšuje komfort zdravotnického personálu a ošetřovaných osob. 

Přestavte si ten rozdíl ve zvucích 
Pacienti absolvují léčbu nebo operaci ve velmi tichém prostředí, kde spolu se zdravotnickým personálem zvuk polohovací aplikace, například stolu nebo křesla, živě vnímají. 

Zvedací sloupek LINAK® LC3 byl vyvinut k zajištění jedinečné hladiny hlučnosti v úrovni do 50 dB. Příjemnou hladinu hlučnosti lze těžko popsat slovy, avšak až uslyšíte zvuk sloupku LC3 při polohování aplikace, budete vědět, o čem je řeč. 
V případě dotazů k hladinám hluku pohonů LINAK®, zvedacích sloupků, nebo konkrétně sloupku LC3 kontaktujte prosím místní zastoupení společnosti LINAK.


LC3

Více informací
Sloupek LC3 splňuje také požadavky zákazníků na výkonné zvedání:

  • nabízí vysokou rychlost a možnosti paměti pro rychlé a snadné polohování,
  • snáší výkonný ohybový moment v aplikacích se značným excentrickým zatížením,
  • umožňuje pokročilé a flexibilní vedení kabelů.

Získejte další informace o sloupku LC3

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.