Novinky 8. ledna 2019

Jednotka ACT aktivuje více funkcí v pokročilých nemocničních lůžkách

Jednotka ošetřovatelského ovládání LINAK® ACT s dotykovou obrazovkou zajišťuje téměř dokonalé rozhraní pro ovládání více hodnotných funkcí a vlastností používaných v pokročilých nemocničních lůžkách.

Ovládání více funkcí v moderních nemocničních lůžkách pomocí jediné řídicí jednotky je nyní jednodušší. Řídící jednotka s dotykovou obrazovkou ACT (Attendant Control Touch) nabízí mnohem více než pouhé nastavení opěradla nebo podpory nohou. Zajišťuje plný tříúrovňový přístup – od jednoduchého ovládání lůžka, pokročilého ovládání lůžka a inteligentních funkcí až po servisní režim nastavení. 

Inteligentní funkce zahrnují integrované vážení pacientů, detekci opuštění lůžka (OOB) s automatickým ovládáním osvětlení, detekci vlhkosti (WET) a detekci bočnic lůžka (BSR). Po propojení správnou modulární propojkou můžete multifunkční nemocniční lůžko ovládat dotykem na obrazovce.

Integrace řešení přesného vážení
Vážicí jednotka LINAK® QLCI2 nenabízí jen přesné vážení (+/– 100 g) pacientů upoutaných na lůžko. Poskytuje také detekci opuštění lůžka (OOB). Instalaci usnadňuje nový a uživatelsky velmi přívětivý kalibrační nástroj s výrobcem ke kabelům připevněnými mikrokonektory silových snímačů.

Modulární propojka zajišťuje inteligentní funkce
Modulární propojka MJB8 je skutečně inteligentním řešením k připojení funkcí zvyšujících hodnotu vašich nemocničních lůžek. Propojka MJB8 shromažďuje signály z jednotlivých funkcí (OOB, WET, BSR), ovládání osvětlení a reléových bran. Vše je samozřejmě dostupné prostřednictvím rozhraní ATC.

Snadno montovatelný systém typu vše v jednom
S novou koncepcí postavenou na ACT, MJB8 a QLCI2 získáte ovládání pohybu pohonů kombinované s funkcemi pro vážení pacienta, detekci opuštění lůžka, detekci bočnic (BSR) a detekci vlhkosti (WET) – vše v jednom řešení. 

Systémy pohonů LINAK® pro lékařské vybavení se obecně snadno montují a díky platformě OpenBus™ do sebe vše zapadá, což ulehčuje sestavování. 
Chcete-li vědět, jak mohou aktualizované jednotky ACT, MJB8 a/nebo QLCI2 zlepšit vaše aplikace pro nemocniční lůžka, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.  

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.