Novinky 6. prosince 2018

Pozvedání úrovně hygieny na vyšší úroveň – rok co rok

Hygiena je již déle než 150 let součástí agendy v nemocnicích a ve zdravotnictví obecně. Společnost LINAK jako výrobce pokročilých pohybových systémů pro polohovatelná zdravotnická zařízení přebírá odpovědnost za nepřetržitou podporu zlepšování hygieny poskytováním čistých a omyvatelných výrobků, což je cesta, jež nikdy nekončí.

V polovině 19. století dva průkopníci (Dr. Oliver Wendell Holmes a Dr. Ignaz Semmelweis) zdokumentovali, jak chirurgové a porodní asistentky výrazně zlepšili míru přežití pacientů důkladným mytím rukou před kontaktem s nimi. Byl tak zjištěn přímý vztah mezi zdravím a hygienou v nemocnicích.

Současný koncept „hygieny“ zahrnuje také mytí a dezinfekci veškerého vybavení používaného v moderních nemocnicích. Společnost LINAK v roli poskytovatele špičkových pohybových systémů a řešení pro řadu zdravotnických aplikací (nemocniční lůžka, zvedáky pacientů) cítí povinnost poskytovat trvanlivé a omyvatelné výrobky, jež požadované normy a standardy nejenom splňují, ale dokonce je i překračují. 

Takovýmto úsilím se snažíme tento důležitý aspekt ještě více prohloubit. V oblasti omyvatelného zdravotnického vybavení nese vyšší úroveň čistoty název: LINAK IPX6 Washable DURA™ 

Budeme pokračovat v cestě do budoucnosti neustálého zlepšování hygieny ve zdravotnictví, kterou tito průkopníci svými studiemi a tvrdou prací nastoupili, neboť péče o zítřek začíná již dnes.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.