Novinky 15. října 2018

Přidejte vyšší výkon a pokročilé možnosti pohybu do nemocničních lůžek

Představením kontrolboxu OpenBus™ CO71 a lineárního pohonu LA40 HP (High Performance) nabízí společnost LINAK ještě vyšší výkon a pokročilé možnosti pohybu v moderních nemocničních lůžkách.

Podle Světové zdravotnické organizace existuje ve světě 1,9 miliardy osob s nadváhou, přičemž tento počet neustále vzrůstá. Takový trend představuje pro zdravotnictví a polohovatelná zařízení závažnou výzvu. Problém se dotkne zejména nemocničních lůžek, neboť rostou nároky na vyšší výkon a pokročilé možnosti bezpečného polohování těžších pacientů.

Vybavením nemocničních lůžek novými kontrolboxy OpenBus™ CO71 (350W zdroj SMPS, čtyři kanály) a robustními pohony LA40 HP (8000 N), LINAK® získáte potřebný výkon a zajistíte pokročilé vzorce pohybů vyžadované okolnostmi.

Kontrolbox CO71

CO71 – nový výkonný kontrolbox
Přidáním kontrolboxu s 350W zdrojem SMPS do nemocničních lůžek získáte více výkonu v systémech vyžadujících dodatečnou sílu a vysoký výkon. Kontrolbox CO71 je nejnovější přírůstek platformy kontrolboxů LINAK. Je připraven k bezdrátovému provozu pomocí technologie Bluetooth® a dodává se s příjemnými funkcemi snadného vedení kabelů, flexibilního směru montáže, nízké hmotnosti a krytí IPX6 Washable DURA™.

Všechny kontrolboxy CO se snadno montují a dodávají se s volitelným bateriovým zálohováním zajišťujícím vysokou flexibilitu konstrukce nemocničních lůžek. Kontrolbox CO71 je navíc připraven pro systém CO-Link™, jenž k vytvoření pokročilých pohybových vzorců vyžaduje kanály navíc. Vše se ovládá jen jedním ručním ovládáním. 

 
Lineární pohon LA40 HP

LA40 HP – potřebujete-li vyšší výkon a rychlost
Lineární pohon LA40 HP je mimořádně odolným zařízením s možnostmi dokonalého uplatnění v nemocničních lůžkách. S vysokým výkonem v tlaku až 8000 N a délkou zdvihu 400 mm snadno zvládá i těžká břemena. Dodává se s řadou bezpečnostních funkcí, jež v kombinaci s přesvědčivou silou přináší vysokou úroveň efektivity ve zdravotnickém prostředí.
 
Chcete-li se dozvědět více informací o tom, jak mohou výrobky LA40 HP, CO71 či jiné produkty LINAK® vylepšit vaše polohovatelná nemocniční lůžka, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

 

Omyvatelnost

Co je IPX6 Washable DURA™?
K uspokojení rostoucích požadavků na hygienu v nemocnicích nabízí společnost LINAK kompletní omyvatelné systémy. A protože testujeme daleko nad rámec požadavků norem a standardů, vytvořil jsme vlastní vysoký standard – IPX6 Washable DURA™. Znamená to, že vaše nemocniční lůžka snášejí opakované strojní mytí způsobem výrazně překračujícím aktuální požadavky trhu.

 

Veletrh MEDICA

MEDICA 2018
Zapište si do diáře datum 12.–15. listopadu 2018. Koná se veletrh MEDICA® s prezentací společnosti LINAK v pavilonu 14, stánek F11.

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.