Novinky 26. září 2018

Flexibilita a skvělý design v polohovatelných zákrokových a lůžkách či stolech

Nové systémy pohonů LINAK zvyšují atraktivitu elektrického polohování zákrokových a vyšetřovacích lůžek či stolů. Kromě bohatého výkonu, rychlosti, stability a řady bezpečnostních funkcí sehrává nyní významnou roli i design a flexibilita systému.

Polohovatelné zákrokové lůžko je pro mnoho zdravotníků nejdůležitější součástí vybavení. Musí pacienty bezpečně zvedat bez ohledu na jejich hmotnost – nejlépe rychle a pohodlně. Každý den po řadu let! 

Zavedením lineárních pohonů LA20, LA40 HP (s vysokým výkonem) a nových kontrolboxů LINAK OpenBus™ (například CO41, CO61 a CO71) vstoupilo polohování zákrokových lůžek do nové éry. Výkon a komfort kráčí ruku v ruce s designem a nabízí více možností než kdykoli předtím. 

Integrujte výkon a funkčnost do skvělého designu
Mnoho lékařů dnes usiluje o vytvoření uvolněného a téměř domáckého prostředí v klinice. Výrobci zdravotnického zařízení tak musí při vývoji aplikací pro zdravotnictví věnovat pozornost také designu.

Tyto požadavky samozřejmě registruje také společnost LINAK. Desetiletí nashromážděných znalostí o plynulém polohování, komplexních vzorcích pohybu a intuitivních řídících jednotkách se promítají do elegantnějších konstrukcí výrobků. Vytváření výrobků se systémy pohonů LINAK vám přinese:

  • Výkon a spolehlivost (například při použití pohonu LA40 HP)
  • Pokročilé vzorce pohybu zajišťované kontrolboxem OpenBus™
  • Intuitivní ruční ovládání, například HB30
  • Vylepšenou ergonomii s nožním ovladačem FS3

Vše je do zákrokového lůžka integrováno bez narušení celkového designu. Kompaktní konstrukce pohonu LA20 a inteligentnější vedení kabelů zajistí estetický vzhled.

Veškeré výrobky pro zdravotnické aplikace v produktovém portfoliu LINAK jsou navíc kombinovatelné, což vám umožní sestavit systém na míru vašim konkrétním potřebám – základní, středně pokročilý nebo pokročilý.

Chcete-li se dozvědět více o možnostech společnosti LINAK v oblasti podpory designu aplikace zajištění pokročilého pohybu v zákrokových lůžkách, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.   

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.