Novinky 3. září 2018

Společnost LINAK představuje kompletní řešení Desk Frame pro kancelářské stoly

S řešením Desk Frame 1 nyní společnost LINAK nabízí kompletní rámové řešení pro výrobce kancelářských stolů. Tento kompletní a vysoce flexibilní koncept tvoří tři sady: Horní rám Kick & Click™, DL SetPack a sada DL Feet.

S novým řešením Desk Frame 1 (DF1) získáte řadu možností. Toto kompletní a vysoce flexibilní řešení vám nabízí všechny prvky potřebné k návrhu a sestavení kompletního řešení rámu pro elektricky polohovatelné kancelářské stoly. Dodává se ve třech předem připravených sadách nabízejících bohaté možnosti kombinací a příležitostí k dosažení souladu. Obsah tří sad je následující: Rám. Sloupky. Botičky.

Tři sady nabízející tisíce možnosti
Získejte pohodlí a flexibilitu podnikání jen s jedním dodavatelem. Řešení DF1 vám umožní získat různé součásti stolu (horní rám, zvedací sloupky a nohy) balené v sadách, což ulehčí, usnadní a zefektivní manipulaci s výrobkem. 

Desk frame 1 Kick & Click

Rám: Snadná a inovativní montáž
Vyberte si horní rám Kick & Click™ pro vytvářený vzhled stolu. Montáž je snadná a časově efektivní, neboť nejsou zapotřebí žádné šrouby. Zvedací sloupky stačí jen dorazit a zacvaknout. 

 
Desk frame 1 DL SetPack

Sloupky: Přidejte předem připravenou sadu se zvedacími sloupky
Vyberte si oblíbené zvedací sloupky jako řešení DL SetPack. Zahrnuje dva zvedací sloupky, kontrolbox, ovládací panel a příslušenství. Získáte vše, co pro svůj elektrický systém potřebujete, a navíc neomezenou svobodu designu, neboť každá součást se dodává v nejrůznějších variantách. 

 
Desk frame 1 Feet

Botičky: 10 variant k výběru
Přidejte naši novou řadu produktů DL Feet k vytvoření řešení LINAK Desk Frame. Dokonale padnou k našim zvedacím sloupkům DL a jsou k dispozici ve dvou různých délkách a dvou montážních stylech (shora nebo zapuštěně). Konstrukce je elegantní a neutrální a nohy tak lze snadno integrovat do vaší individuální konstrukce kancelářských stolů.

 

Chcete-li získat více informací o řešení LINAK Desk Frame 1, navštivte část Technologie a trendy.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.