Novinky 8. května 2018

Sada nástrojů pro vývoj softwaru umožní vytvořit vlastní aplikaci k polohování lůžek

Cílem zbrusu nové sady nástrojů LINAK pro vývoj softwaru (SDK) je usnadnit návrh jedinečné aplikace pro komfortní lůžka.

Společnost LINAK představila sadu nástrojů pro vývoj softwaru (SDK), jež například výrobcům komfortních lůžek umožní navrhnout aplikace šité na míru produktům LINAK. Sada SDK byla navržena a testována k zajištění vysokých standardů kvality LINAK v digitálních funkcích. 

Přizpůsobování aplikace pro smartphony se s aplikací LINAK Bed Control stává realitou. Nyní dokážete ještě více! Sada SDK umožňuje vývoj vlastní aplikace, přidávání dalších prvků do aplikace Bed Control, změnu funkcí, zavádění individuálního rozvržení a řadu dalších možností. Potřebujete jen dobrý nápad a vývojáře aplikací, jenž bude se sadou pracovat – společnost LINAK obstará základy.

Vytvářejte aplikace na míru pro svá lůžka
Využívání aplikací ve smartphonech se stalo součástí každodenního života řady lidí po celém světě. Společnost LINAK má dlouholeté zkušenosti s vývojem aplikací a s využíváním bezdrátové technologie Bluetooth® pro řešení polohovatelných komfortních lůžek.

Sada SDK je dalším krokem vpřed. Pomůže vám začít s vývojem aplikací a zajistí osvědčené postupy včetně komunikace mezi Bluetooth® adaptérem LINAK nebo duálními pohony využívajícími technologii Bluetooth® a samotnou aplikací. Se sadou LINAK SDK v rukou vývojáře aplikací vytvoříte zákazníkům řešení šitá na míru jejich potřebám. 

Společnost LINAK vám pomůže odstartovat s jedinečnou přizpůsobenou aplikací
Sada nástrojů LINAK pro vývoj softwaru je softwarový balík obsahující instalační soubor s knihovnou příkazů pro komunikaci se systémem pohonů LINAK pro komfortní lůžka. Dodává se spolu s balíčkem dokumentace pro vývojáře aplikací, kteří vám pomohou vaši vizi uskutečnit. Dokumentace zahrnuje uživatelskou příručku a referenční knihovnu.

Usnadníme vám vyniknout – sada nástrojů LINAK pro vývoj softwaru je samozřejmě k dispozici pro platformy Apple iOS i Google Android. 

Budete-li potřebovat více informací o různých digitálních produktech společnosti LINAK včetně sady SDK nebo nám budete chtít sdělit své nápady, kontaktujte prosím místní zastoupení společnosti LINAK


Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.