Novinky 25. dubna 2018

Rozšířené možnosti ovládání v aplikaci Bed Control

Nová aktualizace aplikace Bed Control zahrnuje možnost polohování v oblasti krku a chodidel a funkci masáže. Úvodní pokyny uživatele v několika jednoduchých krocích provedou správným nastavením aplikace.

Kromě snadného nastavení a spárování komfortního lůžka vybaveného servopohony LINAK s chytrým telefonem či tabletem aplikace umožňuje i polohování chodidel a krku pomocí mobilního zařízení. Aktualizace aplikace LINAK Bed Control promění vaše mobilní zařízení v plnohodnotné ruční ovládání s veškerými funkcemi včetně paměti, podsvícení lůžka, masáže a až čtyř poloh nastavení. Aktualizací tedy oceníte v kombinaci s jednoduchými i pokročilými systémy pohonů pro komfortní lůžka vybavenými rozhraním Bluetooth®.

Nastavte si dokonalou polohu ve smartphonu
Přidáním třetího či čtvrtého pohonu k vašemu komfortnímu lůžku získáte možnost nastavovat v mobilním zařízení nejenom polohování zad a nohou, ale i oblasti chodidel a krku. Aplikace takové úpravy reflektuje a uživatelům umožňuje další přizpůsobení poloh uložených v paměti.

Užijte si snadné uvedení do funkcí a intuitivní interakce
Při prvním spuštění aplikace Bed Control se uživateli představí jednoduchý a velmi intuitivní průvodce, jenž uživateli pomůže se spárováním a nastavením aplikace k ovládání polohovatelného lůžka – po několika krocích je aplikace připravena.

Průvodce se dotáže, kolika pohony je lůžko vybaveno a zda je k dispozici masážní funkce. Po zadání aplikace zobrazí pouze potřebné funkce. V případě potřeby lze nastavení později kdykoli změnit.

Pokud je lůžko vybaveno masážní funkcí, uživatel ji může využít, vstoupit do příslušné nabídky a upravit intenzitu a masážní program podle svých specifických potřeb.

Aplikace Bed Control – stránka produktu
 

Přizpůsobení aplikace Bed Control

Přizpůsobte si aplikaci LINAK Bed Control
Představte svou značku v obchodě s aplikacemi díky vlastní aplikaci. Aplikaci Bed Control lze nyní upravit, aby odrážela vaši firemní identitu a rozšířila povědomí o značce přizpůsobením loga, barev a odkazů.

Získejte více informací o možnostech přizpůsobení. 

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.