Novinky 23. dubna 2018

Prozkoumejte flexibilitu designu stolů s možností nové bench příruby

Dodává se jako volitelná standardní možnost. Nová řešení bench přírub LINAK pro zvedací sloupky DESKLIFT® velmi usnadní výrobu stolů k sezení/stání. Tato možnost platí pro sloupky s obdélníkovými a čtvercovými profily.

V kontextu nárůstu poptávky po bench stolech k sezení/stání nabízí společnost LINAK pro tyto aplikace standardní řešení: Standardními volitelnými možnostmi jsou zvedací sloupky DESKLIFT obdélníkových a čtvercových profilů s bench přírubami. Zvedací sloupky optimalizované pro výrobu bench řešení lze objednávat již nyní. 

Nejrůznější designové příležitosti
Výběr pěti zvedacích sloupků nabízí nepřeberné množství možností designu k vytváření moderních kancelářských bench stolů. Příruby bench jsou k dispozici pro:

  • Sloupky s motorkem v krytu s obdélníkovým DL5 (dvoustupňové), DL6 (třístupňové) nebo čtvercovým profilem DL19
  • Sloupky Inline s obdélníkovým DL12 nebo čtvercovým profilem DL17

Standardní příruba pro flexibilní bench design
Standardní příruba umožňuje snadnou integraci s různými bench řešeními, což znamená, že můžete svou vlastní příčnou vzpěru namontovat přímo na standardní přírubu. Díky předvrtaným montážním otvorům získáte plnou flexibilitu k vytvoření vlastní konstrukce stolu, kterou snadno zkombinujete se všeobecně známými zvedacími sloupky LINAK.  

Prozkoumejte produktový program LINAK
S více než třicetiletou zkušeností v oblasti technologie elektrických lineárních pohonů nastavila společnost LINAK standard pro elektrické stoly s nastavitelnou výškou a disponuje nejrozsáhlejším produktovým programem na trhu s kancelářským nábytkem. 

Navštivte produktové portfolio DESKLINE® a prozkoumejte kompletní nabídku vysoce kvalitních řešení LINAK pro kancelářské stoly.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.