Novinky 20. dubna 2018

Řadu doplňují dva nové kontrolboxy CO

Uvedením modelů CO41 a CO71 rozšiřuje LINAK platformu kontrolboxů doplňujících model CO61 a usnadňuje tak výběr kontrolboxu se správnou kombinací funkcí pro výrobce OEM. Jedná se o novou řadu produktů se spoustou možností.

Kontrolboxy splňují nový standard LINAK s označením IPX6 Washable DURA™, což znamená, že jsou chráněny proti vniknutí vody v mnohem vyšší míře, než předepisuje aktuální norma, a jsou strojně omyvatelné.

Výkon, řada možností a snadná montáž
Modely CO61 a CO41 jsou čtyřkanálové kontrolboxy OpenBus™ s intuitivním vedením kabelů. Jsou určeny pro programovatelné systémy pohonů a nabízejí řadu možností snadné montáže.
Model CO41 je vybaven 120W zdrojem SMPS a model CO61 200W zdrojem SMPS. Oba kontrolboxy naleznou všestranné využití v široké škále aplikací u výrobců vybavení pro nemocnice a pečovatelské služby. 
Model CO71 je vybaven 350W zdrojem SMPS a technologií Bluetooth® – připraven k provozu v systému CO-Link™. Přidáním dalšího kontrolboxu zdvojnásobíte počet kanálů a získáte dodatečný výkon. Vše se ovládá jen jedním ručním ovládáním. 

Ideální pro analogové nastavení
Platforma kontrolboxů zahrnuje také modely CA30 a CA40 – opět s funkcí PX6 Washable DURA™, zabezpečením proti zkratu, inovativním vedením kabelů a univerzálním napěťovým vstupem. Jsou kompaktní, lehké a uživatelům nabízejí bohaté možnosti montáže.

Vynalézavé řešení konzol umožňuje jednoduchou montáž kontrolboxů v nejrůznějších orientacích a všechny kontrolboxy v nové platformě lze snadno doplnit záložním akumulátorem, pokud to konkrétní aplikace vyžadují. Nejdůležitější ovšem je, že tato kombinace tvoří ve společnosti LINAK nový standard.

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.