Novinky 22. března 2018

Servopohon TD4+ posílí nosnost lůžek s těžkými matracemi

Varianta duálního pohonu TD4 LINAK pro komfortní lůžka vytváří dodatečné možnosti. S nosností 6000 N rozšiřuje pohon TD4+ portfolio výrobků TWINDRIVE® a umožňuje navrhovat lůžka s většími a těžšími matracemi.

Duální prvky TD4 Standard a TD4 Advanced získaly několik sourozenců. ProduktyTD4+ Standard a TD4+ Advanced rozšiřují portfolio společnosti LINAK a umožňují použít stěžejní duální servopohon v těžších lůžkových konstrukcích. 

„Trh se neustále mění a registrujeme rostoucí poptávku po duálních pohonech pro velká lůžka s těžkými matracemi. Z tohoto důvodu nyní nabízíme pohon TD4+ se zvýšenou nosností – se zachováním skvělých vlastností představených v rámci řady TD4“, konstatuje Anne S. Møllerová ze segmentu LINAK HOMELINE®.

Pohon TD4+ se dodává se všemi známými funkcemi řady TD4
Modely TD4 Standard i TD4 Advanced mají zvedací kapacitu 4500 N. Verze TD4+ tuto hodnotu zvyšují v opěradle na 6000 N a umožňují tak plynulé polohování i velkých lůžek s těžkými matracemi.

Kromě toho parametru žádá další odlišnost od typu TD4 neexistuje. Verze Plus se dodává se známými funkcemi podsvícení lůžka a mechanického spuštění. Pohon TD4 je PVC-Free™ a nechybí ani technologie LINAK ZERO™ k zajištění nízké spotřeby energie v pohotovostním režimu. Díky integrovanému rozhraní Bluetooth® v pohonu TD4 nabízíme také několik bezdrátových ručních ovládání. Lůžko můžete dokonce ovládat i prostřednictvím aplikace Bed Control.

„Pohon TD4+ se montuje stejně snadno – přivařením univerzálních přírub k rámu lůžka s jednoduchým použitím dvou uzávěrů k montáži pohonu TD40“, říká Anne S. Møllerová. „Pohon TD4+ má prostě všechny skvělé funkce jako původní model TD4, přičemž počet dostupných možnosti jen rozšiřuje.“ 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Nevěštíme z křišťálové koule. Jsme odborníky na technologii pohonů. Takže se klidně ptejte na cokoli.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.