Novinky 22. března 2018

Přizpůsobte si aplikaci Desk Control™ podle vlastních představ

Do aplikace LINAK Desk Control™ lze nyní přidat vlastní logo, barvy vlastní značky, své odkazy a zvýšit tím povědomí o značce všude, kde budou vaše kancelářské stoly pracovat.

Společnost LINAK umožňuje přizpůsobení aplikace Desk Control™ pro kancelářské stoly. Umožní nasměrování odkazů na vaše firemní webové stránky a zvýší povědomí o značce. Nové funkce přizpůsobení aplikace nabízejí následující možnosti:

  • zahrnutí vašeho loga
  • volbu barvy pozadí odpovídající vaší značce
  • přidání webových odkazů pro snadný přístup k informacím o produktech a nabídkám podpory

Smartphone s aplikací Desk Control pracuje jako fyzický ovládací panel využívající bezdrátovou technologii Bluetooth®. Uživatelé mohou stolem pojíždět nahoru a dolů, uloží až čtyři oblíbené výškové polohy, využijí funkci připomínání a mohou aktivovat funkci automatického pojezdu (pouze plné verze)

Přizpůsobením designu aplikace Desk Control™ můžete vy nebo vaši zákazníci zvýšit pozornost věnovanou koncovými uživateli vybrané značce či značkám, aby bylo nade vší pochybnost jasné, kdo výškově polohovatelný stůl vytvořil. 

Jste připraveni začít?
Překvapí vás, jak snadno lze přizpůsobenou aplikaci Desk Control získat. Stačí provést jen pár jednoduchých kroků a vaše značka bude pro vaše zákazníky viditelná.
Nejprve zavolejte na místní zastoupení společnosti LINAK a vysvětlete, jak by měla vaše aplikace vypadat.
Přizpůsobte si aplikaci Desk Control
 

Vaše přizpůsobené aplikace jsou vždy aktualizované
Přidáme-li do aplikace LINAK Desk Control aktualizace nebo funkce, bude aktualizována i vaše přizpůsobená verze. V podstatě zajistíte pouze nahrání aplikace do svého osobního obchodu AppStore nebo účtu Google Play. Zvýšíte povědomí o značce a zákazníkům usnadníte nalezení aplikace. 

Další novinky se připravují
Společnost LINAK bude aplikaci Desk Control i nadále podporovat a rozvíjet. Věnujte tedy pozornost našemu informačnímu kanálu nebo se přihlaste k odběru vlastního přizpůsobeného informačního kanálu v dolní části této stránky. Chcete-li se dozvědět více o aplikaci Desk Control™ App, sledujte odkazy uvedené na této stránce nebo si přečtěte pojednání: „Nastavte si kancelářský stůl pomocí aplikace Desk Control pro smartphony“.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Nevěštíme z křišťálové koule. Jsme odborníky na technologii pohonů. Takže se klidně ptejte na cokoli.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.