Novinky 7. března 2018

Nastavte si kancelářský stůl pomocí aplikace Desk Control pro smartphony

Aplikace LINAK Desk Control™ umožňuje polohování kancelářských stolů pomocí smartphonu. Aplikace se synchronizuje s ovládacím panelem, uživateli umožní uložit oblíbené polohy k sezení/stání a využívat integrovanou funkci připomínání.

Jste připraveni na digitální éru? Propojte smartphone se svým kancelářským stolem pomocí aplikace LINAK Desk Control™. Prozkoumejte bohatství funkcí a nechte se motivovat k maximálnímu využití možností stolu pro sezení/stání. 

Aplikace v mobilním zařízení usnadňuje každodenní život. Vytvořili jsme aplikaci Desk Control pro systémy Android a iOS. Je určena pro moderní administrativní pracovníky. Aplikace uchovává osobní nastavení uživatele (např. oblíbené výšky stolů) a umožňuje uživatelům volný pohyb mezi kancelářskými stoly se systémy LINAK kompatibilními s aplikací. Uživatel si ve smartphonu přenáší svá osobní nastavení stolu všude, kam přechází.

Připojte si smartphone se stolem pomocí technologie Bluetooth 
Bezdrátová technologie Bluetooth® je mostem propojujícím aplikaci Desk Control v mobilním zařízení uživatele s jeho kancelářským stolem. V závislosti na typu kancelářského stolu se uživatel připojí k ovládacímu panelu (např. k řadě pokročilých ovládacích panelů DPG s integrovanou technologií Bluetooth) nebo ke kontrolboxu LINAK CBD6S pomocí Bluetooth adaptéru LINAK

Abyste mohli začít smartphone používat k polohování stolu, proveďte následující kroky:

  1. Z obchodu App Store nebo Google Play si stáhněte bezplatnou aplikaci Desk Control
  2. Ve smartphonu zapněte funkci Bluetooth
  3. Spusťte aplikaci Desk Control
  4. Připojte se ke stolu

Aplikace Desk Control
Paměť poloh vsedě/vestoje a funkce připomínání
Pomocí aplikace Desk Control si uživatelé mohou stůl samozřejmě polohovat nahoru a dolů. Kromě toho lze také definovat a ukládat oblíbené polohy sezení/stání a využívat funkci připomínání, která je součástí aplikace. Ta uživateli během práce u stolu připomene změnu polohy. Intervaly můžete zvolit vlastní nebo využijete předdefinované hodnoty. Aplikace synchronizuje paměti poloh uložené v ovládacím panelu a naopak.
 

Automatický pohyb pro uživatele ovládacího panelu DPG
Jestliže je stůl vybaven pokročilým modelem ovládacího panelu DPG v plné verzi, je možné aktivovat funkci automatického pohybu, jež usnadní výškové polohování stolu pro sezení/stání. Dvojitým klepnutím na panel DPG pro pojezd nahoru nebo dolů přesunete stůl do preferované výšky. Stejnou funkci zajistíte také dotykem na obrazovce smartphonu. Stačí klepnout, a je to!

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.