Novinky 23. února 2018

Společnost LINAK představuje základní systém OpenBus™ pro nemocniční lůžka

Nový základní systém pohonů LINAK vytvořený na základě kontrolboxu CO41 a ošetřovatelského ovládacího panelu ACOM umožňuje zavádění systému OpenBus™ do polohovatelných aplikací pro zdravotnictví snadným a nákladově efektivnějším způsobem. Otevírá se tak svět funkcí s přidanou hodnotou.

Zavedení řídicí jednotky ACOM s kontrolboxem CO41 připravuje cestu pro základní systémy pohonů OpenBus™. Boří představy, že digitální inteligence patří výhradně do oblasti  pokročilých řešení polohování.

Společnost LINAK představuje základní systém OpenBus™ usnadňující získání základních výhod digitalizace.

Systém tvoří dvě nové jednotky: panel ošetřovatelského ovládání ACOM a kontrolbox CO41. V kombinaci s řadou lineárních pohonů LA40 a ručním ovládáním HB70 tvoří nákladově efektivní řešení. Systém řeší potřebu plynulého pohybu a úplného ovládání s paměťovou funkcí umožňující snadné ovládání přizpůsobených poloh. Vyhoví přitom také požadavku na zlepšení bezpečnosti uživatelů i nemocničního personálu.

Klíčovými slovy v řešení OpenBus™ jsou flexibilita a spolehlivost
Elektrické pohony se systémem OpenBus™ zajistí uživatelům vyšší míru pohodlí. Komfort spočívá v koordinovaném pohybu více pohonů s možností ukládání přizpůsobených poloh do paměti. Uživatelům také zajistí možnosti samostatného nastavení lůžka, což ušetří čas zaměstnancům a podpoří jejich efektivitu.

Systém OpenBus™ zároveň zvyšuje bezpečnost nejenom pokud jde o nezamýšlený pohyb, ale také v případě mimořádné události vyžadující zahájení CPR. Funkce závěsného ovladače ACOM může ošetřující personál také uzamknout a zamezit tak nechtěnému polohování. Vše se ovládá intuitivně rozmístěnými tlačítky.

Chcete-li se dozvědět více o výhodách využívání základních řešení systémů pohonů OpenBus™, neváhejte kontaktovat místní zastoupení společnosti LINAK.ACOM

ACOM
Jednotka ošetřovatelského ovládání ACOM je jednoznačnou volbou pro nemocniční lůžka nebo lůžka do sanatorií se snadným a intuitivním ovládáním OpenBus™. Uživatelům umožní optimalizovat pohodlí plynulým a pozvolným pohybem se současným zajištěním dohledu nemocničního personálu nad bezpečností. Přečtěte si více o ovládání ACOM.

 

CO41

CO41
Kontrolbox CO41 je součástí kontrolboxů řady OpenBus™, jež výrobcům umožňují nabízet polohovatelná zařízení pro zdravotnictví s dodatečnými možnostmi ovládacích, pohybových, servisních a bezpečnostních funkcí. Kontrolbox CO41 je však také ideálním řešením pro řadu výrobců požadujících modernizaci analogových systémů na digitální. Přečtěte si více o kontrolboxu CO41.

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Nevěštíme z křišťálové koule. Jsme odborníky na technologii pohonů. Takže se klidně ptejte na cokoli.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.