Novinky 18. ledna 2018

Nový designový zvedací sloupek DL19 pro pracoviště vyvine tlak až 1200 N

Společnost LINAK představuje výkonný zvedací sloupek s tlakem až 1200 N. Tato verze sloupku DL19 je ideální pro výkonná pracoviště vyžadující designové řešení.

S novým zvedacím sloupkem DL19 DESKLIFT™ ve variantě 1200 N rozšiřujeme sortiment zvedacích sloupků pro průmyslová pracoviště. Zažijte svobodu designu ergonomických pracovišť zvyšujících výkon manipulace a logistiky.

Ergonomie může mít v otázkách zlepšení průmyslového výrobního prostředí zásadní význam. Jestliže tentýž pracovní prostor vyžadující manipulaci s těžkými předměty sdílí více osob, výškově nastavitelné pracoviště usnadní zajištění optimální ergonomické pracoviště pro každého jednotlivce. 

Zajištění optimálního postoje při práci zlepšuje pracovní ergonomii i podmínky, což se odrazí v nižší míře absencí. 

Prohlédněte si naše rozsáhlé portfolio zvedacích sloupků pro vysoký stupeň zatížení
Nedávno jsme své portfolio zvedacích sloupků pro stoly rozšířili o jednotky pro stoly s vysokou nosností. Nyní nabízíme nedávno představený trojdílný zvedací sloupek DL19 také v rozšířené 1200N verzi. Dodává se s motorkem v krytu v elegantním čtvercovém profilu s neviditelnými kluznými bloky. Získáte tak nové možnosti inteligentního designu pro vybavení pracovišť. 

Kromě naší nové 1200N verze sloupku DL19 si k navrhování pracovišť můžete vybrat také klasický zvedací sloupek DL1A s kuličkovým vedením, lineární sloupek DL2 pro vysoké zatížení nebo sloupek DL6 s motorkem v krytu s čtvercovým profilem.

Vysoká stabilita, maximální odolnost
Všechny zvedací sloupky LINAK byly důkladně testovány k zajištění maximální životnosti. Bez údržby pracují velmi spolehlivě i v náročných a obtížných podmínkách.

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.