Novinky 18. ledna 2018

CBH nyní tvoří skupinu kontrolboxů pro komfortní nábytek

Společnost LINAK nedávno představila kontrolboxy CBH Advanced se třemi kanály. Kromě zajištění možností komfortního lůžka se třemi pohony nabízí vytváření nejrůznějších řešení.

Uvedení kontrolboxu CBH Advanced se třemi kanály umožňuje připojení tří pohonů k zajištění trojího druhu polohování konstrukce komfortního lůžka. Portfolio kontrolboxů LINAK pro komfortní lůžka nyní podporuje navrhování ještě širšího spektra typů komfortních lůžek. Můžete vytvořit jednoduché konstrukce se dvěma způsoby polohování nebo lůžko s dodatečnými možnostmi polohování a příslušenstvím.

Tři verze – něco pro každého
Skupinu kontrolboxů nyní tvoří tyto jednotky:

  • CBH Basic – pro jednoduché základní systémy lůžek.
  • CBH Advanced: čtyři kanály – pro špičková lůžka s funkcemi masáže či dalším příslušenstvím.
  • CBH Advanced: tři kanály –  pro lůžka se třemi možnostmi polohování a prostorem pro jednoduché příslušenství.

Řada CBH zkrátka zahrnuje jednoduchá i pokročilá řešení usnadňující řízení široké škály komfortních lůžek.

CBH Basic pro jednoduchá, avšak výkonná řešení
Kontrolbox CBH Basic umožňuje nákladově efektivní, plynulé a nehlučné polohování pomocí dvou servopohonů LINAK. Nejčastěji se jedná o lůžka s polohováním opěradla a nohou pomocí kabelového ručního ovládání.

Řešení Advanced se třemi kanály
V rámci umožnění využití třetího pohonu v jediném kontrolboxu vytvořila společnost LINAK kontrolbox CBH Advanced se třemi kanály. Toto řešení umožňuje vytvářet moderní systémy komfortních lůžek s příslušenstvím, jímž může být například osvětlovací lišta LED Light Rail. S adaptérem RF nebo Bluetooth® můžete využít bezdrátové ruční ovládání s funkcí paměti.

Možnosti úplného polohování s řadou funkcí
Pokud budete potřebovat pokročilý systém s řadou dalších funkcí (např. podsvícením lůžka nebo masážním motorem), bude pro vás správným řešením systém CBH Advanced se čtyřmi kanály. Tento kontrolbox má dva kanály pro pohony a dva pro masážní motory. Kontrolboxy CBH Advanced můžete dokonce zapojit v sérii k vytvoření systémů se čtyřmi možnostmi polohování: zad, nohou, krku a chodidel. Kontrolbox CBH Advanced je prostě cestou ke konstrukci špičkových komfortních lůžek.

Který vybrat?

CBH nyní tvoří skupinu kontrolboxů pro komfortní nábytek

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.