Novinky 10. ledna 2018

Prezentujte svou firemní identitu v aplikaci Bed Control

Přizpůsobte si aplikaci Bed Control! Aplikaci Bed Control lze nyní upravit, aby odrážela vaši firemní identitu a rozšířila povědomí o značce přizpůsobením loga, barev a odkazů.

Představte si, že při každém nastavování polohy komfortního lůžka s aplikací Bed Control uvidí zákazníci vaše logo a firemní barvy. K získání širších informací o aplikaci nebo výrobku pak budou přesměrováni na web podle vašeho výběru. Právě takové možnosti vám aplikace LINAK nabízí. 

Přizpůsobením aplikace Bed Control jednoduše rozšíříte povědomí o značce mezi zákazníky sloučením vizuální identity aplikace Bed Control s vaší firemní identitou. Všem bude zkrátka jasné, kdo lůžko vyrobil a kdo odpovídá za nabízený komfort. 

Aplikace Bed Control zahrnuje hlavní funkce ručního ovládání Bluetooth, avšak nyní ji také můžete dokonale sladit s vlastní značkou. Možnosti přizpůsobení tedy obsahují:

  • Zahrnutí vašeho loga: Změňte logo v designu aplikace.
  • Barvu: Změňte barvu pozadí. Text a grafika zůstanou v bílé barvě.
  • Odkazy: Informace O aplikaci obsahují dvě části: Informace o produktu a Podpora. Zde si můžete vybrat přesný obsah odkazů.
Prezentujte svou firemní identitu v aplikaci Bed Control
 

Uživatelsky přívětivý design – nyní s možnostmi přizpůsobení 
V letošním roce jsme uživatelské rozhraní aplikace Bed Control aktualizovali moderním uživatelsky příjemnějším vzhledem. Bližší specifikace si můžete přečíst zde. Design aplikace si nyní můžete přizpůsobit. 


Jak začít? 
K prezentaci vlastní značky stačí provést několik jednoduchých kroků. Obraťte se na místní zastoupení společnosti LINAK a prodiskutujte vzhled své aplikace.  
 

Kdo je vlastníkem přizpůsobené aplikace?
Úplné vlastnictví aplikace je ve vašich rukou. To také znamená, aplikaci sami nahrajete do obchodu App Store nebo Google Play.


Zůstaňte s námi! 
Aplikace Bed Control se neustále vyvíjí. Zůstaňte tedy s námi, neboť další aktualizace jsou na cestě. 
Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.