Novinky 10. ledna 2018

Li-Ion baterie BAJL 4,50 Ah rozšiřuje nabídku společnosti LINAK

Lithium iontový akumulátor LINAK řady BAJL je ideální pro celou řadu polohovatelných zdravotnických aplikací, například pro zvedáky pacientů. Baterie Li-Ion BAJL 4,50 Ah rozšiřuje škálu možností a zajišťuje řešení pro jakoukoli aplikaci.

Možnosti mobility polohovacích zdravotnických pomůcek zavedením nové baterie vzrostly. Oproti stávající baterii BAJL Li-Ion 2,25 Ah poskytuje nový model dvojnásobný výkon.

Řadu baterii BAJL LINAK rozšířily nové jednotky s kapacitou 4,50 Ah. V porovnání s baterií BAJL 2,25 Ah nabízí nový zdroj napájení výrobcům polohovatelného nemocničního a zdravotnického vybavení více možností mobility aplikací, jež obvykle vyžadují kabelové připojení (např. zvedáky pacientů).

LINAK® BAJL představuje řadu dobíjecích lithium-iontových baterií se spolehlivějším výkonem oproti tradičním olověným akumulátorům. 

Nejdůležitější vlastnost baterií BAJL: stabilní rychlostní výkon aplikací, nízká hmotnost usnadňující manipulaci, dlouhá životnost a v neposlední řadě i výrazně vyšší šetrnost vůči životnímu prostředí v porovnání s olověnými bateriemi.


Lithium iontové baterie obecně pomáhají optimalizovat pracovní postupy a zlepšovat ergonomii pro pracovníky ve zdravotnictví po celém světě. Chcete-li se dozvědět více o bateriích řady BAJL, navštivte stránku produktů BAJL nebo si přečtěte článek: „BAJL – lehký bateriový zdroj se spolehlivým a vysokým výkonem“.

Se svými dotazy se také můžete obracet na místní zastoupení společnosti LINAK

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.