Novinky 12. října 2017

BAJL – lehký bateriový zdroj se spolehlivým a vysokým výkonem

Nová lithium-iontová baterie LINAK nabízí vyšší kapacitu, delší životnost a až čtyřikrát vyšší výkon oproti tradičním olověným akumulátorům.

Baterie Li-ion – nákladově efektivní a spolehlivé řešení s nízkou hmotností
Vylepšená lithium iontová technologie zvyšuje spolehlivost baterie BAJL a zajišťuje bezpečný stabilní výkon po celou dobu životnosti.
Nízká hmotnost Li-Ion baterie BAJL optimalizuje každodenní práci a zlepšuje tím ergonomii.
Baterie BAJL navíc dokáže ušetřit až 40 % nákladů na dobu životnosti a její prodloužená životnost mírní dopad na životní prostředí omezením objemu odpadu.

Získejte alternativu šetrnou k životnímu prostředí
V porovnání s olověnými akumulátory představuje lithium-iontová baterie ekologicky šetrnou technologii s nižšími emisemi CO2 a omezeným dopadem na životní prostředí.

Společnost LINAK nabízí správnou baterii pro vaše aplikace

BAJL – lehký bateriový zdroj se spolehlivým a vysokým výkonem                                      
Li-Ion baterie BAJL 2,25 Ah  zajistí 40 zvednutí na cyklus

Zlepšení každodenního pracovního prostředí 
Pro ošetřovatele pracující s mobilními aplikacemi je při provádění častého a náročného zvedání nesmírně důležitá otázka spolehlivosti správného pracovního zařízení. Pečovatelé jsou odkázáni na spolehlivá a vysoce výkonná zařízení s konstantní a dlouhodobou výdrží baterie. 

Díky dlouhé životnosti a snadné výměně nových lithium-iontových baterií se již nemusíte obávat nespolehlivých zdrojů ani jejich častého dobíjení. Následky použití vadné baterie mohou být neefektivní pracovní postupy nebo dokonce až kritické situace, kdy se ošetřovatel z důvodu časového tlaku pokouší zvedat osobu ručně. V nejhorším případě může dojít až ke zranění zad a nárůstu nemocnosti.

Chcete-li se dozvědět více o Li-Ion bateriích BAJL od společnosti LINAK, neváhejte nás kontaktovat.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.