Novinky 30. srpna 2017

Video virtuální reality: prohlédněte si náš výrobní závod v Dánsku

Prohlédněte si naši výrobu produktů řady DESKLINE – využijte novou prohlídku 360stupňové virtuální reality z našeho ústředí v Dánsku.

Naše video z virtuální reality si můžete prohlédnout zde 

Vitá vás společnost LINAK. S potěšením vám nabízíme 360stupňovou prohlídku virtuální reality z výrobního závodu DESKLINE® v dánském sídle naší společnosti.

Vzneste se vysoko nad střechy továrny a vplujte do našich výrobních hal. Uvidíte, jak pobíhá výroba a montáž našich výrobků v moderním výrobním zařízení, aby byly připraveny na vestavbu do vysoce kvalitního nábytku z vaší produkce.

Otevřený pracovní prostor a moderní výrobní zařízení
Ohlédněte se přes rameno, porozhlédněte se po výrobních prostorách a sledujte, jak vyrábíme a sestavujeme vlastní díly pístnic a motorů. Zjistíte také, jak přirozenou úlohu hrají v naší výrobě roboti.

S naším novým videem virtuální reality můžete krok za krokem sledovat výrobní proces produktů řady DESKLINE: od plánování, přes výrobu až k montáži se závěrečnou fází expedice. Každý den vyrábíme a dodáváme obrovské množství výrobků svým zákazníkům po celém světě.

Špičková výroba a neustálý vývoj
LINAK se snaží být otevřenou a inovativní společností. Jako světový lídr v oblasti vývoje a výroby řešení elektrických lineárních pohonů s více než 40letými zkušenostmi se zaměřujeme na koncept štíhlé (LEAN) výroby. To znamená, že shromažďujeme zpětnou vazbu o našich výrobcích, kterou vnímáme jako přirozený a cenný prvek v neustálém vývoji.

Ústředí společnosti LINAK: prostor pro spolupráci na vytváření skvělého funkčního designu
Naše ústředí v Dánsku bylo vybudováno v souladu s naší filozofií, že klíčem ke skvělému designu jsou lidé. To je důvod, proč naše výrobní a kancelářské týmy spolupracují v těsné blízkosti a společně vytvářejí výrobky zlepšující váš život. Doufáme, že vám naše prohlídka ve virtuální realitě zprostředkuje dobrou představu o tom, kdo jsme a jak pracujeme. Vitá vás společnost LINAK.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.