Novinky 7. srpna 2017

Představujeme sloupek DL19 – čtvercový profil a snadná montáž

Nový sloupek DL19 začleňuje nejlepší funkce z portfolia zvedacích sloupků LINAK a nabízí plynulý pohyb ve velmi elegantním designu s mimořádně jednoduchou instalací.

Nový zvedací sloupek DL19 zapisuje další kapitolu do portfolia výrobků DESKLINE. Tentokrát se pozornost soustřeďuje na dokonale navržený elektrický sloupek s motorkem v krytu, jenž obsahuje řadu volitelných funkcí, jež jsou k dispozici v jiných sloupcích moderních stolů. Zdroj DL19 nabízí následující vlastnosti:

  • Elegantně navržený trojdílný sloupek 70×70 s motorkem v krytu
  • Řešení snadné montáže s konceptem LINAK Kick & Click™
  • Volitelné funkce technologie LINAK PIEZO™ Anti-Collision™
Elegantní design s dostatečnou délkou zdvihu
DL19 je trojdílný zvedací sloupek se čtvercovými profily a motorkem v krytu. S délkou zdvihu 650 mm a zástavbovou délkou 560 mm dokážete vytvářet širokou škálu výškově nastavitelných kancelářských stolů a pracovišť. Neviditelné kluzné bloky a minimální rozestup mezi profily podporují dokonalý design.

Zkraťte si dobu montáže na polovinu se systémem Kick & Click
Pohony DL19 se jako součást řady pohonů LINAK s motorkem v krytu dokonale přizpůsobí řešení LINAK Kick & Click. Díky inteligentnímu montážnímu řešení jídelní stůl snadno sestavíte v několika krocích – díly stačí jen dorazit a zacvaknout.

Přidání technologie LINAK PIEZO™ dobu montáže nijak neprodlužuje
K pohonu DL19 lze také přidat technologii LINAK PIEZO. Antikolizní řešení sloupku automaticky detekuje překážky, aby nedošlo k poškození. LINAK PIEZO je hardwarové řešení nevyžadující žádnou další instalaci.

Další informace
Chcete-li získat více informací o našem novém zvedacím sloupku DL19, navštivte produktový web DL19 nebo kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.