Novinky 14. července 2017

Nové servisní rozhraní usnadňuje hledání chyb v polohovatelných zdravotnických aplikacích

K zajištění podpory nedávno představeného kontrolboxu CO61 a baterie BA21 pro polohovatelné aplikace ve zdravotnictví vyvinula společnost LINAK nové a vylepšené servisní rozhraní (SDT).

Závislost na pohyblivých aplikacích a poptávka po vysoké úrovni efektivity v oblasti zdravotnictví po celém světě neustále vzrůstá. Prostoje způsobené závadami aplikací mohou být značně nákladné. Spolehlivé servisní rozhraní dokáže takové riziko minimalizovat.

Nedávné představení konceptu LINAK® CO-Link™ umožňuje výrobcům zdravotnických aplikací (např. chirurgických a vyšetřovacích stolů či křesel) vytvářet systémy pohonů až s osmi druhy pohybu. Nové servisní rozhraní (SDT) takovéto vícekanálové systémy pohonů podporuje prostřednictvím řešení CO-Link.

Získejte prospěch podrobnějších servisních dat
Neocenitelné mohou být například podrobné informace o stavu baterie a stupni nabití. Totéž platí také pro informace o stavu pohonů v systému.

S rozhraním SDT lze kromě požadovaných informací z baterií a pohonů získat také údaje o přetíženích, jež by bez nápravy stavu mohly vést k poruchám nebo haváriím. V uživatelsky příjemném rozhraní lze snadno zobrazit servisní zprávy, zjistit potenciální poruchy nebo dokonce manuálně přidat informace pro pozdější servisní návštěvy.

Snadné řešení problémů a skladování servisní dokumentace
Odstraňování problémů je snadné – dokonce i se systémem CO-Link dvou kontrolboxů. Rozhraní SDT obsahuje oddíl věnovaný odstraňování problémů s indikací chyb funkcí souboru protokolu. Tyto informace můžete odeslat k získání další technické podpory. Rozhraní SDT také umožňuje uložení dat ze všech částí systému. Znamená to, že servisní data zůstanou uchována i v případě výměny řídicí jednotky nebo pohonu. Zůstanou vám tak k dispozici spolehlivé výkazy o stavu aplikace po celou dobu její životnosti. 

Rozhraní SDT umožní servisním technikům po prohlídce návštěvu kompletně zdokumentovat a přidat dokonce i komentáře k provedené práci pro budoucí servisní návštěvy.

Začněte servisní rozhraní používat k trvalému zajištění funkčnosti aplikací.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.