Novinky 29. června 2017

Nastavte si pracovní stůl s diskrétním upozorněním

Ovládací panely řady DPG od společnosti LINAK usnadňují uchování zdraví a udržení efektivity během pracovního dne. Stačí naklopit panel nahoru nebo dolů.

Už jste někdy dezorientovaně šmátrali po tlačítkách ovládacího panelu výškově nastavitelného stolu? Tlačítka pojezdu nahoru a dolů jsme z ovládacího panelu odstranili, abychom něčemu takovému předešli. Nyní můžete stůl ovládat jednoduše naklápěním panelu. Intuitivnější ovládání snad ani neexistuje.  Ovládací panely řady DPG od společnosti LINAK zkrátka usnadňují uchování zdraví a udržení efektivity během pracovního dne.

Provádějte změny z polohy vsedě do polohy vestoje a naopak jednou či dvakrát za hodinu a zůstaňte produktivní po celý pracovní den. Takovou radu jsme slyšeli již mnohokrát. Vyhovět takovému požadavku ve chvíli, kdy jsme zaneprázdněni každodenními pracovními úkoly, může být velmi těžké. 

Polohování výškově nastavitelného stolu musí být prostě co nejsnazší a intuitivní. Zde přichází ke slovu nové ovládací panely DPG LINAK. Panel DPG umožňuje uživatelům polohování stolu bez odvádění pozornosti od jiných úkolů. Při práci u stolu s panelem DPG totiž nemusíte hledat umístění tlačítek pojezdu nahoru a dolů. Tlačítkem pojezdu se stává samotný panel. 

DPG je řada ovládacích panelů LINAK obsluhovaných pouhým naklápěním nahoru či dolů. Tlačítka pojezdu nahoru/dolů byla nahrazena jednoduchou funkcí naklápění, jež uživatelům umožňuje polohování výšky stolu jemným zatlačením. Dvojitým klepnutím můžete stůl volitelně nastavit do polohy uložené v paměti.

Více informací o panelech DPG s funkcí připomínání

Výhody tohoto řešení jsou zjevné:

  • Zachování koncentrace – soustředíte se na svou práci, neboť panely DPG můžete obsluhovat i bez vizuálního kontaktu
  • Mimořádně intuitivní používání – náklon nahoru spustí pojezd nahoru – náklon dolů znamená pojezd dolů.
  • Správný směr pojezdu hned napoprvé – už žádné přesné mačkání tlačítek k získání správné orientace pohybu stolu.

Behaviorální věda říká, že své návyky většinou měníme pouze pokud jsou pro člověka snadné a pohodlné. Právě proto jsou panely DPG velmi intuitivní a zaměřené na utváření vzorců chování. 

Nastavte si pracovní stůl s diskrétním upozorněním
 

V této krátké videoukázce se můžete podívat, jak funkce naklápění pracuje .

Intuitivní naklápění s ovládacím panelem LINAK DPG

Další informace vám poskytne místní pobočka společnosti LINAK.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.