Novinky 1. června 2017

Přestavení nového webu LINAK provází zaměření na uživatele

Úzká spolupráce se zákazníky je již řadu let součástí DNA společnosti LINAK. Týká se to také opětovného spuštění stránek www.linak.com – podnikového webu společnosti. Soustředili jsme se především na jednoduchou použitelnost a snazší online přístup do světa technologie pohonů

Po rozsáhlých analýzách, seminářích a testování použitelnosti se zákazníky a dalšími zúčastněnými stranami přichází ke slovu nová a odlišná webová prezentace společnosti LINAK. Klíčové bylo v průběhu celého procesu zejména intenzivní zaměření na vývoj zákazníků. Online návštěvníky našeho digitálního světa tak zcela jistě osloví tři nové či vylepšené oblasti:

  • Představení termínu „Obchodní oblasti“
  • Vylepšená funkce vyhledávače
  • Aktualizovaný interaktivní design

Uživatelé obeznámení se světem online společnosti LINAK si povšimnou také změny vizuální prezentace společnosti. I tento aspekt podporuje zlepšenou využitelnost webu. Doufáme, že zákazníci si společnost LINAK i naše produkty najdou mnohem snáze.

„Obchodní oblasti“ – nová úroveň navigace
Systémy a řešení elektrických lineárních pohonů se používají v řadě velmi univerzálních aplikací – od kancelářských stolů až po nemocniční lůžka, kombajny či průmyslová strojní zařízení. K usnadnění procházení webu a vyhledání řady aplikací byla vytvořena skupina samostatných obchodních oblastí.

Získejte lepší výsledky vyhledávání
Nový renovovaný web obsahuje také vylepšenou funkci vyhledávání. Kromě napovídání možných výsledků během psaní vyhledávač nalezené výsledky také kategorizuje, abyste získali přehlednější obraz mnoha výsledků vyhledávání.

Interaktivní design pro interaktivní společnost
Stále více uživatelů navštěvuje weby prostřednictvím mobilních zařízení. Webové stránky linak.com samozřejmě optimalizují zobrazení pro nejběžnější platformy. Obsah webu společnosti LINAK tak můžete prohlížet v tabletech, mobilních telefonech i stolních počítačích.

V průběhu roku 2017 bude naše nová online prezentace (architektura a vizuální design) zavedena v celé své šíři – počínaje webem linak.com. Budete-i mít k tomuto tématu nějaké otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.