Novinky 12. dubna 2017

Baterie BA19 a BA21 přinesou více možností

Představením baterie BA19 reaguje společnost LINAK na požadavky zákazníků nabídkou nákladově efektivního řešení bateriového zálohování pro platformu kontrolboxu.

Ne všechny nemocnice a zdravotnické aplikace využívající pohony LINAK vyžadují vysoký výkon Li-Ion baterie BA21. Proto společnost LINAK vyvinula spolehlivou a nákladově efektivní alternativu – baterii BA19. 

Obě jsou navrženy pro platformu kontrolboxu (CB) LINAK a napájejí kontrolboxy CA30, CA40 a CO61. Platforma CB je jádrem filosofie „One World – One Box“ společnosti LINAK. Pro vás jako zákazníka bude mnohem jednodušší vytvořit více aplikací nebo konfigurací aplikací pomocí pouze jednoho typu kontrolboxu. 

Baterie BA19 a BA21 jsou součástí této koncepce. Obě představují účinné záložní napájecí zdroje a jsou vybaveny stejným velmi jednoduchým řešením držáku pro snadnou montáž podle vašich představ. 

Baterie předávají informace o stavu nabíjení do kontrolboxu. Mají vestavěné nabíječky zajišťující nabíjení po připojení k síti a podporují inteligentní správu kabelů platformy CB. 

V čem je tedy rozdíl?
BA19 je olověná baterie. Osvědčená a testovaná technologie s příjemnou a snadno čistitelnou konstrukcí. BA21 je lithium-iontová baterie. Je mimořádně odolná a výkonnější. Má dlouhou životnost a velmi nízkou hmotnost (pouze 0,7 kg) – ideální pro aplikace vyžadující dlouhodobý provoz nezávisle na síti nebo pro pohony s vyššími požadavky na rychlost či výkon.

Baterie BA19 a BA21 rozšiřují možnosti nabídky řešení nezávislých na síťovém napájení pro nejrůznější potřeby. 
Chcete-li získat více informací o bateriích BA19/BA21 a výhodách, jaké může vašim aplikacím poskytnout, neváhejte kontaktovat společnost LINAK

Platforma kontrolboxu LINAK je součástí filozofie společnosti LINAK vyjadřované heslem Care for Tomorrow Today™ 

Care For Tomorrow Today

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.