Novinky 30. března 2017

HC30 Wireless: Bluetooth a intuitivní pokročilé možnosti

HC30 je jednoduché bezdrátové ergonomické ruční ovládání. Díky funkcím paměti a podsvícení lůžka se skvěle hodí pro pokročilá řešení polohovatelných lůžek.

Představujeme ruční ovládání HC30 s bezdrátovou technologií Bluetooth® a intuitivními pokročilými možnostmi.

Při vývoji jednoduchého ručního ovládání HC30 pro komfortní lůžka byl kladen důraz zejména na ergonomický design a funkčnost. HC30 je černé ruční ovládání s pryžovou zadní plochou a snadným přichycením k lůžku.

Standardním vybavením ovládání HC30 je paměť, intuitivní tlačítka, uživatelsky příjemné podsvícení tlačítek, funkce svítilny a možnosti individuálního či simultánního nastavení. Nechybí ani tlačítko podsvícení lůžka. Podsvícení osvětluje podlahu pod lůžkem, což je pohodlné při vstávání, uléhání a hledání cesty zpět ve tmě. 

Ovládání HC30 nabízí bezdrátové připojení k pohonu. Využívá technologii Bluetooth® a je kompatibilní s pohony TD4 Advanced, TD3 a kontrolboxy CBH Advanced vybavenými adaptérem Bluetooth®.

  • Protiskluzová úprava: Pryžová zadní strana zajistí pevný úchop. 
  • Vždy po ruce:  Integrovaná kovová deska usnadňuje připevnění na magnetickou plochu lůžka. Ovládání  HC30  budete mít vždy po ruce.
  • Bez zamotávání kabelu: Bezdrátová varianta s technologií Bluetooth® namísto kabelů poskytne uživateli vynikající mobilitu.
  • Funkce svítilny: Funkci svítilny ručního ovládání využijete k hledání věcí nebo k nalezení cesty ve tmě. 
  • Paměť:  Do paměti lze uložit 3 polohy a pak lůžko mezi nimi podle potřeby snadno přesouvat.
  • Design: Získejte moderní tmavý elegantní lesklý design.


Různé verze ručního ovládání HC30

Ruční ovládání se dodává v různých verzích v závislosti na požadovaných funkcích. 
Vyberte si jednoduchou verzi s polohováním zad, nohou a funkcemi paměti. Zvolte pokročilý systém, jenž kromě polohování zad, nohou a funkcí paměti umožňuje také volitelné nastavení nohou a krku.

Více informací o ovládání HC30 a dalších možnostech naleznete zde.

Více informací o pohonech komfortních lůžek jsou k dispozici zde.
Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.