Novinky 24. února 2017

Baterie BA19 reagují na budoucí výzvy ve zdravotnictví

Ve světě čelícím obrovským budoucím zdravotním výzvám s výrazným omezením počtu pečovatelů a neustálým nárůstem infekcí spojených s poskytováním zdravotní péče (HCAI) hrají čas a efektivita podstatnou roli. Proto je nezbytné, aby výrobky umisťované ve zdravotnických aplikacích usnadňovaly každodenní práci ošetřovatelů a pomáhaly udržet vysokou úroveň hygieny. Nový olověný akumulátor BA19 LINAK byl vyvinut s cílem tyto úkoly splnit! V kontextu infekcí spojených s poskytováním zdravotní péče (HCAI) hrají čas a efektivita podstatnou roli.

Flexibilní a časově úsporné řešení
Baterie BA19 byla vyvinuta speciálně pro použití s kontrolboxy CA30/CA40 a CO61.

Díky širokým možnostem montáže představuje baterie BA19 vysokou flexibilitu a časově úsporné řešení, jež dokonale zapadá do systému pohonů vašich zdravotnických aplikací.

Baterie BA19 zajistí účinnou zálohu v případě výkyvů napětí, jež by mohly vést k nefunkčnosti aplikace a zvýšení ohrožení bezpečnosti pečovatele i pacienta. Záložní baterie je důležitá také při odpojení aplikace od elektrické sítě a jejím přesunu či umístění do prostředí bez přístupu k elektrické síti. Baterie zde zabezpečí nepřetržitý provoz.

Priorita hygieny
Díky modernizované konstrukci s minimem drážek či hran a stupni krytí IPX6 lze baterii BA19 snadno a rychle čistit. Inteligentní systém vedení kabelů baterie BA19 usnadňuje čištění systému a zajištění vysoké úrovně hygieny.

Další výhody baterie BA19
BA19 s kapacitou 1,2 Ah je nákladově efektivní baterie s vestavěnou nabíječkou umožňující kontrolu stavu nabíjení na ovládacím panelu.

Výhody baterie BA19

Rozšířené možnosti montáže nabízejí vysokou flexibilitu.

 

Efektivní vedení kabelů zohledňuje potřebu čištění.

 

Snadné a rychlé čištění zaručuje vysokou úroveň hygieny.


Chcete-li se dozvědět více informací o baterii BA19 a výhodách, jež může vašim aplikacím poskytnout, neváhejte kontaktovat společnost LINAK

Platforma kontrolboxu pro zdravotnictví je součástí postoje společnosti LINAK vyjadřovaného sloganem „Care for Tomorrow Today™“.

Care For Tomorrow Today – logo

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.