Novinky 23. února 2017

Společnost Skovby Møbelfabrik a výškově nastavitelné jídelní stoly

Dánská společnost Skovby Møbelfabrik využívá pohony LINAK a bateriová řešení k pronikání na trhy s výškově nastavitelnými jídelními stoly.

Od svého založení v roce 1933 společnost Skovby Møbelfabrik prošla vývojem od malé obchodní firmy dodávající nábytek a vybavení na objednávku až k pozici globální značky v oblasti jídelního nábytku.

Nedávným přírůstkem do produktového portfolia společnosti je výškově nastavitelný jídelní stůl využívající pohony a bateriová řešení LINAK.

Inovativní a funkční výškově nastavitelné jídelní stoly

Bratři Preben a Jørgen Rasmussenovi

Kuchyňský a jídelní prostor sehrává v dnešních domácnostech ústřední roli a stává se místem společného života a trávení času. Ke slovu tak přicházejí nové funkce, například polohování jídelních stolů. Společnost Skovby se této výzvy směle chopila. Výsledkem je jídelní stůl Skovby SM30.

Bratři Preben a Jørgen Rasmussenovi jsou již třetí generací provozující rodinnou firmu v dánské centrále ve městě Skovby.

Výšková nastavitelnost a ergonomie jsou patrné již na pracovištích a dalším krokem bude rozšiřování ergonomie do domácností“, předvídá Jørgen Rasmussen.

Přečtěte si celý příběh a získejte více informací:

  • Ambiciózní spolupráce společností Skovby Møbelfabrik a LINAK v oblasti inovací
  • Přehled řešení
  • Důvody výběru společnosti LINAK jakožto partnera v tomto projektu

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.