Novinky 22. února 2017

Vítá vás systém TWINDRIVE® TD4 Standard – nová generace duálních pohonů.

Byl uveden nový výrobek – vítá vás systém TWINDRIVE® TD4 Standard. S tímto novým produktem dochází k rozšíření produktové řady TD4, jež nabízí novou generaci duálních pohonů. Ta nyní zahrnuje systémy TD4 Standard a TD4 Advanced.

Ideální volba pro komfortní lůžka

TD4 Standard je duální pohon proslulé kvality LINAK, jenž byl vyvinut pro komfortní lůžka se středně velkými nároky na výkon. Podrobné výkonové specifikace: 

  • Točivý moment, nohy: 200 Nm
  • Točivý moment, záda: 280 Nm

Pohon TD4 Standard je snadno rozpoznatelný. Díky štíhlé a kompaktní konstrukci je diskrétní součástí designu lůžka. A navíc pod lůžkem nezabírá žádné místo. Koncový zákazník tak získá více úložného prostoru pod lůžkem. 

Pohon TD4 Standard je skvělým řešením v situacích, kdy existuje potřeba středně vysokého výkonu kombinovaného s příjemným provozem a nízkou hladinou hluku. Tento duální pohon se dodává s širokou škálou funkcí, které jsou k dispozici ihned po vybalení.  Pohon TD4 Standard je navíc dostupný za velmi atraktivní cenu.

Zhlédněte video o systému TWINDRIVE TD4
 

Technologie Bluetooth® je standardní součástí

Ve standardní verzi byste se obvykle museli spokojit se základními funkcemi. V případě pohonu TD4 je to však jinak. Verze Standard zahrnuje širokou škálu funkcí bez žádných dodatečných příplatků. Jednou z mnoha integrovaných dodatečných funkcí je například komunikace s využitím technologie Bluetooth®.

Verze TWINDRIVE TD4 Standard nabízí:

  • Komunikaci Bluetooth® umožňující využití široké škály bezdrátových ručních ovládání.
  • Aplikaci Bed Control LINAK k nastavování lůžka, jež je bezplatně k dispozici ke stažení pro zařízení se systémy iOS a Android
  • Podsvícení lůžka pro pohodlné noční osvětlení
  • Ekologický výrobek s technologií LINAK ZERO™, jež zajistí nízkou spotřebu energie v pohotovostním režimu (obvykle 0,1 W)
  • Mechanické spouštění umožňující nouzové manuální spouštění lůžka v případě přerušení napájení

Vítá vás systém TWINDRIVE® TD4 Standard – nová generace duálních servomotorů – detailní pohled

Přečtěte si více o systémech TWINDRIVE TD4 Standard a TWINDRIVE TD4 Advanced.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.