Novinky 15. února 2017

Nové možnosti pohonu LA36 s IC

Společnost LINAK představuje řízení přes sběrnici CAN SAE J1939 pro pohon LA36 jako balíček vše-v-jednom.

S tímto dobře známým sběrnicovým standardem můžete ve svém systému se sběrnicí CAN využívat pohyb lineárních pohonů, aniž byste museli přizpůsobovat elektroniku.

Pohony s vestavěným řízením sběrnicí CAN se snadno instalují a nastavují, aby odpovídaly široké nabídce aplikací pro techniku do náročných podmínek, například v zemědělství nebo ve stavebnictví. Zlepšená konektivita a přenos dat v reálném čase usnadňují přímou komunikaci mezi řídícím systémem a pohony se sběrnicí CAN.

Servopohon LINAK LA36 se sběrnicí CAN (SAE J1939)

Sběrnice CAN J1939 umožňuje kontrolovat polohu pohonů, monitorovat jejich diagnostickou zpětnou vazbu (napětí, teplota a další podmínky) a koordinovat pohyb několika pohonů v systému.

Pohony LINAK s integrovanou sběrnicí CAN zajistí jednodušší systém s jednoduchou kabeláží, jenž se snadno začlení do vašeho stroje. Nabízí vysoký stupeň kontroly s živými daty a zvýšenou flexibilitou pro přizpůsobení téhož pohonu tak, aby odpovídal různým typům aplikací.

Sběrnice CAN je k dispozici jako nová možnost v kombinaci s platformou integrovaného řízení (IC) pohonu LA36.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.