Novinky 26. ledna 2017

DL12XL – společnost LINAK představuje prodloužené sloupky pro stojany k displejům a monitorům

1700 mm – délka zcela vysunutého nového lineárního sloupku DL12XL. Nový sloupek byl vyroben zejména pro rozměrné monitory a displeje. Zvyšuje využitelnost polohování obrazovek v přednáškových sálech a jiných prostorách pro větší skupiny osob.

Nejširší produktový program se ještě více rozšiřuje

Společnost LINAK má rozsáhlé znalosti v oblasti vývoje elektrických lineárních pohonů, např. pro zvedací sloupky. Již přes 30 let spadají do hlavní oblasti naší působnosti. Výsledkem je aktuální nejrozsáhlejší produktová škála na trhu, jež zahrnuje ucelenou řadu sloupků XL.

Řada XL se nyní rozšiřuje uvedením sloupku DL12XL. Tento speciální sloupek je rozšířením řady, avšak od ostatních výrobků řady XL liší svou lineární konstrukcí. Absence obvyklého krytu motoru konstruktérům propůjčí vyšší míru svobody než obvykle.

Vždy se snažíme, aby byly naše výrobky elegantní, diskrétní a neomezovaly celkový design výrobce“, říká produktová manažerka Birgitte Holm-Melin.

Technologie PIEZOTM je standardní součástí

Sloupek DL12XL se standardně dodává s technologií PIEZO. Tato antikolizní funkce zajistí zastavení a obrácení pohybu pohonu v případě výskytu překážky v dráze zvedání nebo spouštění displeje či monitoru, a zamezí tak kolizi. PIEZO snímač je zcela integrován do sloupku stolu bez žádných viditelných změn či dodatečných instalací.

Tato technologie byla speciálně vyvinuta společností LINAK a po celém světě je známá z nastavitelných kancelářských stolů, kde zamezí poškození, brání-li pohybu stolové desky překážka.

Volbou sloupku DL12XL získáte následující výhody:
  • Malé zástavbové rozměry a dlouhá délka zdvihu
  • Technologie PIEZO jako standard
  • Štíhlá a diskrétní lineární konstrukce
Technické specifikace:
  • Zatížení: 600 N/sloupek
  • Délka zdvihu: 999 mm
  • Zástavbové rozměry: 700 mm
DL12XL – společnost LINAK představuje prodloužené sloupky pro stojany k displejům a monitorům

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.