Novinky 2. ledna 2017

Péče – přínos i pro ošetřovatele

Význam dobré ergonomie pro zdravotnické pracovníky

Průměrný věk populace po celém světě rychle roste. Světová populace osob nad 60 let se do roku 2050 téměř zdvojnásobí na 2 miliardy osob. Prognózy přitom ukazují, že v roce 2035 bude ve světě scházet 12,9 milionu zdravotnických pracovníků.

S nižším počtem pečovatelů se do budoucna stává důležitější než jindy otázka péče o pacienty, ale i o sestry. Zaměření na dobrou ergonomii a pracovní podmínky bude nezbytné.

Péče – přínos i pro ošetřovatele

Myslete na zlepšení ergonomie svých aplikací

Řešení LINAK Intelligent Care Solutions™ představují pohony a ovladače pro optimální nastavení a nabízejí několik funkcí s přidanou hodnotou pro nejrůznější aplikace v oblasti zdravotní péče – od jednoduchého výškového polohování až po pokročilé funkce, jako je integrovaná váha ve zdravotnických lůžkách nebo řešení zvedáků pacientů pro snadnou a bezpečnou manipulaci ošetřovatele s pacientem. Zajištění lepších pracovních podmínek v oblasti zdravotnických aplikací je nyní snazší než dříve. Zlepší se ergonomie, efektivita i kvalita života ošetřovatelů!

Péče – přínos i pro ošetřovatele – aplikace

Další informace o řešeních Intelligent Care Solutions od společnosti LINAK: linak.com/segments/medline-careline/

Intelligent Care SolutionsTM jsou součástí postoje společnosti LINAK vyjadřovaného heslem „Care For Tomorrow Today™“. Více si můžete přečíst zde: www.carefortomorrow.today

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.