Kontaktujte nás zde

Základní hodnoty LINAK zahrnují otevřenost a čestnost. Vůle naslouchat a spolupracovat se zákazníky i širší veřejností je jádrem našeho podnikání. 

Společnost LINAK je aktivní na řadě online platforem, neboť chce co nejvíce našich zákazníků, přátel a dalších zúčastněných stran.

Níže naleznete seznam sociálních sítí, jejichž prostřednictvím se můžete se společností LINAK setkat – lokálně i v globálním měřítku.

Připojte se ke konverzaci a sdílejte své nápady.

Skupina LINAK Group na sociálních médiích

 

LinkedIn

Firemní novinky z ústředí LINAK včetně prezentace volných pracovních míst, hlavních produktů uváděných na trh a aktivit férového obchodování. Síť LinkedIn je také místem diskusí o technologických trendech a sociálních studiích zabývajících se demografickým vývojem a otázkami zdraví či zlepšování ergonomie.

 

YouTube

Knihovna videí LINAK vysvětluje způsoby využívání našich výrobků, nastiňuje globální ergonomické trendy a představuje polohovatelné aplikace či profily zaměstnanců.

 

Facebook

Získejte nejnovější informace o každodenní činnosti v centrále společnosti LINAK v dánském Guderupu. Ideální prostředí pro osoby s lokálními či regionálními zájmy.

 

Instagram

Obrázky a fotografie od společnosti LINAK zobrazující příklady nádherných a často velmi dobře navržených aplikací s pohony a zvedacími sloupky LINAK k zajištění polohování.

 

Pobočky společnosti LINAK na sociálních médiích

 

Austrálie

 

Belgie a Nizozemsko

 

Čína

 

Dánsko

 

Finsko

 

France

 

Německo

 

Irsko a Spojené království

 

Itálie

 

Norsko

 

Nový Zéland

 

Polsko

 

Rusko

 

Švédsko

 

Turecku

 

USA

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.