Společnost LINAK jako váš partner

Chceme být pro své zákazníky více než jen dalším dodavatelem. Chceme být vaším partnerem. 

Partnerství se společností LINAK nespočívá jen v nákupu produktů. Naším cílem je přinášet zákazníkům přidanou hodnotu nabízením inovativních řešení, rozsáhlých znalostí, prvotřídních výrobků a globální přítomnosti.

Inovace
Společnost LINAK přichází na trh s novými a inovativními nápady od chvíle, kdy byl náš první pohon vyvinut. Inovace sehrály velmi důležitou roli v dosažení aktuální pozice společnosti LINAK. Naše inovativní řešení jsou zaměřena na uspokojení potřeb zákazníků.

Proto je společnost LINAK více než pouhým dodavatelem komponentů. Nabízíme strategické partnerství spolupráce v oblasti výzkumu a vývoje, poprodejních služeb, logistiky, výroby a marketingu.

Znalosti
Společnost LINAK se soustředí na své klíčové kompetence: řešení elektrických pohonů. V rámci našich  čtyř jednotlivých  segmentů však také věnujeme pečlivou pozornost potřebám zákazníků, průzkumu trhu a know-how v oblasti aplikací.

Právě díky hluboké znalosti tržních trendů je společnost LINAK skutečným poskytovatelem řešení.

Výrobky světové třídy
Ve společnosti LINAK vyrábíme kvalitní výrobky. Chceme být čelním výrobcem v oboru, neboť máme k dispozici špičkové výrobní závody. K dosažení tohoto cíle hodláme přijmout zásady LEAN ve všech aspektech výrobních procesů. Zabezpečíme tak poskytování nabídky vysoce kvalitních produktů, služeb a dodávek.

Globální přítomnost
Zákazníky máme po celém světě. A chceme jim být nablízku. Abychom dokázali poskytnout ty nejlepší služby, využíváme své globální zastoupení dceřinými společnostmi a místními distributory.