select
Linear Actuator Solutions For Bar Feeders

podavače

elektrické lineární pohony pro podavače

- Zaměřeno na přesnost, preciznost řízení a snadné ovládání

Pro pracovní procesy automatizovaných podavačů jsou klíčové přesnost, efektivita a snadné ovládání. Podavače jsou většinou součástí rozsáhlé výrobní linky a proto musí pracovat přesně a spolehlivě, aby byla zaručena efektivita celého výrobního procesu a hlavně minimální doba odstávky na údržbu.

Samotné podavače tak mají vysoké nároky na efektivitu produkce i nákladů na provoz a spolehlivost přičemž velkou roli hraje také jednoduchost instalace a zapojení do řídícího systému celého stroje.

Systémy pohonů TECHLINE® nabízí vysokou kvalitu a prakticky bezúdržbový lineární pohyb pro nejrůznější průmyslové automatizované podavače. Lineární pohony LINAK se snadno instalují a bez problémů je připojíte k řídícímu systému. Ovládání systému pohonů i jeho řízení je jednoduché a efektivní.

Všechny tyto vlastnosti pomáhají zrychlit a zefektivnit produkci podavačů, zvýšit jejich výkon a spolehlivost a zároveň minimalizovat dobu odstávky nutnou pro jejich údržbu.

V porovnání s hydraulickými mají elektrické lineární pohony nižší spotřebu energie, díky čemuž jsou nákladově efektivnější a ekologičtější alternativou hydraulických systémů používaných v podavačích.

V běžném podavači vykonává pohon například tyto funkce :
  • Nastavení výšky zařízení
  • Distribuce materiálu ze zásobníku
  • U velkých strojů řeší synchronizaci výšky stroje a podávání materiálu


TECHLINE nabízí širokou škálu systémů flexibilních pohonů přičemž všechny nabízí bezkonkurenční poměr mezi pořizovacími a provozními náklady na straně jedné a snadnou montáží, výkonem a bezúdržbovým provozem s dlouhou životností na straně druhé.

Pro bližší specifikaci prosím kontaktujte LINAK TECHLINE, prohlédněte si také další možnosti použití pohonů v oblasti automatizace výrobních strojů.

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURÁTOR POHONŮ TECHLINE
Vyberte si vhodný typ v našem
konfigurátoru pohonů

Co je to lineární aktuátor / lineární pohon
Elektrický lineární aktuátor / pohon převádí rotační pohyb …
TECHLINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady TECHLINE.
Výhody aktuátorů
Systémy elektrických aktuátorů mají mnoho výhod proti pneumatice a hydraulice…
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.