select
Linear Actuator Solutions For Soldering Ovens

pájecí automaty

lineární pohony pro osazovací automaty

- Zaměřeno na bezpečnost a efektivnost nákladů

Bezpečnost a efektivnost nákladů jsou v oblasti pájecích automatů důležitým hlediskem. Aby byly tyto stroje konkurenceschopné musí být spolehlivé. Také bezpečnost obsluhy automatů je velice důležitá, protože automaty pracují za vysokých teplot. Vysoká teplota může být příčinou poškození výrobků v případě, že by došlo k poruše zvedání ochranného krytu.

Systémy pohonů TECHLINE® pro pájecí automaty znamenají snadno řízený elektrický lineární pohyb s jednoduchým ovládáním.

Díky svým kompaktním rozměrům a skutečnosti, že jsou snadno propojitelné s programovatelnými řídícími systémy, mají - v porovnání s komplikovanými hydraulickými či pneumatickými systémy - pohony LINAK® snadnější montáž a zprovoznění.

To vše v kombinaci s jejich prakticky bezúdržbovým, čistým a vysoce spolehlivým provozem činí z elektrických pohonů cenově výhodné řešení pro osazovací automaty.

Příklady využití lineárních pohonů v automatech :
  • Automatické otevírání / zavírání krytu
  • Zpětná vazba pohonu dává přesnou informaci o poloze krytu
  • Ovládání krytu automatu z bezpečné vzdálenosti
Použití pohonů LINAK zvyšuje bezpečnost automatů. Při vybavení pohonů brzdou a také díky jejich velké samosvornosti drží kryt na svém místě i v případě výpadku proudu či jiné poruchy.

Paralelní řízení pohonů umožňuje jednoduché a levné řešení paralelního zvedání krytu spřaženými pohony bez rizika vzpříčení, zaseknutí nebo zkroucení.

Bez ohledu na to, jaký typ pohonů si vyberete, můžete si být jisti, že jsou postaveny a testovány na použití v náročném prostředí. Vaše pohony TECHLINE odvedou každou práci spolehlivě.

V porovnání s hydraulikou mají systémy elektrických pohonů TECHLINE snadnější montáž. Nepotřebují žádné hadice ani čerpadla a nehrozí u nich únik nebezpečných olejů. Pohony mají nízkou spotřebu energie a nepotřebují žádnou údržbu.

Kontaktujte LINAK TECHLINE  - poskytneme vám bližší specifikace a další nápady na využití pohonů v osazovacích automatech či jiném zařízení pro výrobní automatizaci.

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURÁTOR POHONŮ TECHLINE
S pomocí našeho konfigurátoru pohonů si vyberte nejvhodnější řešení
Konfigurátor pohonů

Co je to lineární aktuátor / lineární pohon
Elektrický lineární aktuátor / pohon převádí rotační pohyb …
TECHLINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady TECHLINE.
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Zkušenosti a úzká spolupráce jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení. Proto neváhejte a ...