select
Linear Actuator Solutions For Textile Machines

Textilní stroje

LINEární pohony pro textilní stroje

- zaměřeno na přesnost a efektivnost nákladů

Mechanicky přesný a cenově výhodný systém lineárního pohybu je pro textilní stroje důležitá věc. Na konečnou cenu těchto strojů je vyvíjen enormní tlak a proto jsou jejich výrobci nuceni reagovat.

Výrobci textilních strojů potřebují efektivní pohony s extrémní přesností, aby samotná textilní výroba běžela plynule a efektivně. Ke splnění těchto požadavků je zapotřebí jednoduchý a cenově výhodný systém, který se snadno montuje a integruje do řídícího systému.

Systémy pohonů TECHLINE® nabízí vysoce kvalitní a bezúdržbový lineární pohyb pro textilní stroje, přičemž instalace a připojení pohonů k řídícímu systému jsou velice jednoduché.

Snadná montáž zkombinovaná s jednoduchým ovládáním, elektronická zpětná vazba z hall potenciometru a bezúdržbový provoz - to vše přináší zkrácení času potřebného pro výrobu textilního stroje, vyšší cenovou efektivitu a spolehlivý výkon.

Výsledkem je zrychlení stavby strojů pro výrobu textílií, jejich zjednodušení, zvýšení flexibility a výkonu. Nižší náklady na následnou údržbu strojů vedou k celkově efektivnější výrobě.

Podstatným přínosem elektrických pohonů je (v porovnání například s pneumatickými systémy) výrazně nižší spotřeba energie.

Elektrické lineární pohony mohou na textilním stroji plnit mnoho funkcí :
  • Výškové nastavení polohy kolébky na roli textílie
  • Stranové nastavení polohy kolébky pro zajištění přesného odvíjení textílie - snížení objemu látkového odpadu


Produktová řada TECHLINE zahrnuje širokou škálu elektrických lineárních pohonů, vhodných pro textilní stroje. Každý z nich nabízí skvělý poměr cena-výkon, snadnou montáž, bezúdržbový provoz a dlouhou životnost.

Pro bližší specifikaci prosím kontaktujte LINAK TECHLINE, prohlédněte si také další možnosti použití pohonů v oblasti automatizace výrobních strojů.

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURÁTOR POHONŮ TECHLINE
Vyberte si vhodný typ v našem
konfigurátoru pohonů

Co je to lineární aktuátor / lineární pohon
Elektrický lineární aktuátor / pohon převádí rotační pohyb …
TECHLINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady TECHLINE.
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Potřebujete pomoc při hledání výrobku, splňujícího Vaše specifické požadavky?