select
Linear Actuator Solutions for Feeding Automation

Automatizace dávkování krmiv

elektrické pohony pro systémy dávkování krmných směsí

Správná dávka krmiva je zásadním faktorem při péči o chovná zvířata. V některých případech je například nutné omezit přísun potravy konkrétnímu zvířeti.

Zemědělci se musí často rozhodovat na základě specifických okolností a proto je nezbytně nutné mít přesnou kontrolu nad procesem krmení.

Elektrické lineární pohony od firmy LINAK pomáhají farmářům zjednodušit a zautomatizovat krmné procesy. Takto se dají doplňovat například zásobníky krmiv tam, kde je každé zvíře krmeno individuálně.

Každý zásobník je doplňován systémem dopravníků. Jakmile je zásobník plný, jednoduchý mechanismus uvolní krmivo. Serva LINAK jsou schopna uvolnit krmivo až ze 100 zásobníků naráz.

Automatický systém distribuce krmiv má jednoznačné výhody oproti manuálně ovládaným systémům. Farmář může v klidu pozorovat svá zvířata při krmení namísto uspěchaného pobíhání kolem namáhavé ruční práce. Má možnost pozorovat stravovací návyky a chování svých zvířat, které jsou indikátorem jejich zdraví a pohody.
  • Automatické nastavení a dávkování objemu krmiva pro každé zvíře – zaručuje, že zvíře nedostane příliš mnoho nebo naopak málo potravy
  • Zajištění optimálních přírůstků zvířete a optimalizace produkce
  • Přesné nastavení se zpětnou vazbou - umožňuje optimalizaci systému


Systémy elektrických pohonů od firmy LINAK dodávají aplikacím potřebnou flexibilitu díky perfektní propojitelnosti s řídícím systémem pomocí datového sběrného systému, přičemž nastavování pohonů je velice přesné.

Kontaktujte LINAK TECHLINE pro specifikaci a vytypování vhodných pohonů pro automatické dávkovače krmiv a další zemědělské vybavení.

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURÁTOR POHONŮ TECHLINE
S pomocí našeho konfigurátoru pohonů si vyberte nejvhodnější řešení
Konfigurátor pohonů

Co je to lineární aktuátor / lineární pohon
Elektrický lineární aktuátor / pohon převádí rotační pohyb …
TECHLINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady TECHLINE.
Výhody aktuátorů
Systémy elektrických aktuátorů mají mnoho výhod proti pneumatice a hydraulice…
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Potřebujete pomoc při hledání výrobku, splňujícího Vaše specifické požadavky?