select
Linear Actuator Solutions for Slurry Tanks

fekální jímky

Lineární pohony pro odpadní jímky

Manipulace s fekáliemi je špinavá a někdy i nebezpečná práce v často velice odpudivém prostředí. Agresivní výpary vyžadují použití robustního a odolného zařízení ve spojení s automatizovanými procesy, které pomohou farmáři při nakládání s organickými hnojivy.

Elektrické pohony řady TECHLINE dávají farmářům možnost manipulovat s fekáliemi z bezpečné vzdálenosti a to prostým stisknutím tlačítka.

Přesun fekálií z nádrží do zásobníků a ze zásobníků do bioplynových stanic je snadný díky tomu, že pohony bezpečně ovládají klapky na potrubí. LINAK dodává řešení pro efektivní a pohodlnou práci s hnojivy a fekáliemi.
  • Snadné otevírání a zavírání klapek na fekálním voze, ovládané přímo z kabiny vozu či traktoru, zlepšuje pracovní podmínky
  • Ochrana IP69K pro extrémní prostředí
  • Ovládání přepouštěcích klapek a šoupátkových ventilů z bezpečné vzdálenosti při přepouštění fekálií z jímek do bioplynových stanic


TECHLINE nabízí širokou škálu flexibilních systémů pohonů, které jsou díky své snadné montáži, bezúdržbovosti, dlouhé životnosti a perfektnímu poměru cena-výkon skvělou volbou pro nejrůznější aplikace.

Kontaktujte LINAK TECHLINE pro specifikování a vytipování vhodných pohonů pro fekální jímky a další zemědělské vybavení.

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURÁTOR POHONŮ TECHLINE
S pomocí našeho konfigurátoru pohonů si vyberte nejvhodnější řešení
Konfigurátor pohonů

Co je to lineární aktuátor / lineární pohon
Elektrický lineární aktuátor / pohon převádí rotační pohyb …
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Potřebujete pomoc při hledání výrobku, splňujícího Vaše specifické požadavky?