select
Linear Actuator Solutions for Combine Harvesters

kombajny

řešení pro kombajny s využitím lineárních pohonů

Sklízení plodin je obtížná činnost, která klade na používanou mechanizaci vysoké nároky. Kombajn je konstruován pro práci v tvrdých podmínkách a přitom musí fungovat přesně a precizně jako sladěný orchestr.

Tyto okolnosti přímo volají po řešení, které přináší hladký a přesný chod stejně jako spolehlivost za každých okolností.

Elektrické lineární pohony řady TECHLINE® přináší řešení, splňující všechny uvedené požadavky. Pro vybavení kombajnu máme odzkoušené a prověřené řešení využívající pohony v 15 různých součástech stroje.
  • Rozšíření zásobníku obilí – umožňuje zvětšení objemu zásobníku obilí díky čemuž je potřeba méně zastávek na jeho vyprázdnění

  • Elektrické otevírání a zavírání zásobníku na obilí – umožňuje snadné a rychlé otevření krytu pro provedení kontroly

  • Nastavení konkáv – přesné nastavení konkávy zvyšuje efektivitu

  • Nastavení žací lišty – správné a přesné nastavení lišty zaručuje správnou funkci a vyšší produktivitu

  • Nastavení nožů – přesné nastavení nožů zajistí efektivnější sklízení a optimální výkon


Efektivita, snadné a přesné ovládání jsou klíčové pojmy spojené s řešením LINAK TECHLINE. Snažíme se zvyšovat efektivitu a zlepšovat pracovní podmínky.

Prakticky každý pohyb může být automatizován a snadno a pohodlně ovládán přímo z kabiny. Nabízíme mnoho způsobů a řešení jak udělat z kabiny kombajnu opravdu moderní, ergonomické a pohodlné pracoviště s mnoha možnostmi individuálního nastavení a přizpůsobení. Jako příklad uvádíme nastavení volantu, sedačky, ventilace atd.

V porovnání s hydraulickými systémy je řešení využívající elektrické pohony řady TECHLINE snadněji montovatelné a nevyžaduje po dobu své životnosti prakticky žádnou údržbu. Jsou eliminovány slabiny jako jsou například hadice nebo čerpadla, která jsou náchylná na poruchy. Přínosem pro životní prostředí je také nižší spotřeba energie a nulové riziko úniku olejů a provozních kapalin.

Kontaktujte LINAK TECHLINE pro upřesnění specifikací a pro další informace o možných řešeních použitelných v kombajnech nebo jiných zemědělských strojích.

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURÁTOR PRODUKTŮ TECHLINE
Najděte pomocí našeho konfigurátoru pohon vyhovující Vašim potřebám
Konfigurátor pohonů

Co je to lineární aktuátor / lineární pohon
Elektrický lineární aktuátor / pohon převádí rotační pohyb …
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Potřebujete pomoc při hledání výrobku, splňujícího Vaše specifické požadavky?