select
TECHLINE Imagine

TECHLINE VIZE

vize - pohyb na dosah díky lineárním pohonům

Elektrické aktuátory firmy LINAK řady TECHLINE™ jsou extrémně flexibilní a všestranné. Dávají nekonečné možnosti použití v různých zařízeních, potřebujete-li jednoduchý a přitom absolutně spolehlivý systém pro pohyb zařízení, který lze navíc přesně a perfektně řídit. Pokud máte zařízení nebo nápad, které potřebujete uvést do pohybu pak stačí, když se nám ozvete.
 
Kolektiv inženýrů TECHLINE již léta úzce spolupracuje se svými zákazníky na vývoji inovativních způsobů využití pohonů. I vy můžete těžit z našich velkých zkušeností s návrhem a vývojem různých aplikací.
 
Prohlédněte si náš web a uvidíte, jak všestranné je použití aktuátorů TECHLINE. Každá z našich hlavních obchodních oblastí má svou zvláštní stránku, pracujeme však i v mnoha dalších oborech.
 
Jako příklad rozvíjejících se oborů uvádíme systémy řízení dopravy, výrobu nákladních automobilů, zvedací plošiny a mnoho dalších. TECHLINE dodává pohony do kolejových vozidel a také pro systémy regulačních klapek vodního hospodářství. Kontaktujte TECHLINE a připojme k nim také vaši inovativní aplikaci.

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURÁTOR POHONŮ TECHLINE
Vyhledejte optimální model
v konfigurátoru pohonů
LINAK

 
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Výhody aktuátorů
Systémy elektrických aktuátorů mají mnoho výhod proti pneumatice a hydraulice…
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.