select
Řešení automatizace provozu farem

Vzduchotechnika
a automatizace
farem

VENTILAce a mechanizace farem řízené lineárními pohony - všestranná, spolehlivá a odolná řešení

Spolehlivá a dostačující vzduchotechnika je pro chov ustájených zvířat naprosto nezbytná. Ventilační systémy se starají o regulaci teploty a vlhkosti prostředí a také o filtraci prachu, výparů a přírodních plynů. Nedostatečná nebo poruchová vzduchotechnika může mít pro chov fatální důsledky.
 
Déle než desetiletí dodává TECHLINE™ své systémy elektrických pohonů výrobcům vzduchotechniky a projektantům stájí po celé Evropě. Aktuátory představují jednoduchou a cenově výhodnou alternativu jiných řešení.
 

Pohony pro automatizaci dávkování krmných směsí

Linear Actuator Solutions for Feeding Automation
Správné a přesné dávkování krmiv je základním předpokladem pro efektivní hospodaření a úspěšný chov zvířat. Elektrické lineární pohony firmy LINAK pomáhají farmářům zjednodušit proces krmení tím, že distribuují vždy jeho přesnou dávku a tak optimalizují produkci hospodářských zvířat.

pohony pro přepravu obilnin

Linear Actuator Solutions for Grain Handling
Nakládání s krmivy a zejména s obilninami volá po absolutní přesnosti, aby nedocházelo ke zbytečnému plýtvání s nimi. Systémy pohonů TECHLINE lze snadno propojit s ovládacími systémy a profitovat tak z jejich mnohaletého bezúdržbového provozu. Prakticky veškeré procesy nakládání s obilninami lze automatizovat a snadno a přesně ovládat pomocí elektrických pohonů.

pohony pro fekální jímky

Linear Actuator Solutions for Slurry Tanks
Manipulace s fekáliemi je špinavá a nebezpečná práce. Automatizování procesů pomůže zvýšit úroveň bezpečnosti, usnadnit farmářům práci a udělat ji čistší. Řešení elektrických aktuátorů TECHLINE dává farmářům příležitost pracovat s fekáliemi z bezpečné vzdálenosti a vše řídit pouhým stisknutím příslušného tlačítka.

pohony pro řízení klimatu stájí

Linear Actuator Solutions for Stable Climate Control
Optimální prospívání ustájeného dobytka závisí na přesné regulaci vnitřního klimatu. Řešení pohonů TECHLINE dodávají ventilačnímu systému možnost automatické regulace teploty, otevírání a zavírání například kójí pro selata či jiná mláďata.

pohony pro ovládání ventilace ustájení

Linear Actuator Solutions for Stable Ventilation
Aby měla ustájená zvířata co nejlepší možné podmínky, nebyla vystavena vysokým teplotám či negativním vlivům průvanu a vysoké koncentrace CO2, prostředí uvnitř stájí musí být udržováno v perfektní rovnováze. Pohony TECHLINE spolupracují se systémem řízení vnitřních podmínek stáje. Zaručují to, že ventilace pracuje automaticky a udržuje perfektní vnitřní klima.
Elektrický lineární motor řady TECHLINE snadno integrujete do řídícího systému a díky precizním výnosům polohy budete mít vždy přesnou informaci o jeho pozici. Většina zákazníků oceňuje otestovanou a praxí prověřenou spolehlivost elektrických pohybových šroubů TECHLINE při použití v prostředí s náročnými podmínkami, kde je požadováno například vysoké IP krytí. 

usnadněme život farmářům pomocí elektrických aktuátorů

Elektrické aktuátorové systémy jsou jako stvořené pro mnoho aplikací, zlepšujících pracovní podmínky moderních farmářů. Automatická regulace přísunu krmných směsí, dálkové ovládání nepřístupných klapek a ventilů či elektrické zvedání poklopů a krytů jsou jen skromné příklady jejich nekonečných možností.
 
Máte-li nápad jak usnadnit farmářům jejich náročnou práci a zároveň si tím získat náskok před konkurencí, kontaktujte TECHLINE a my vám s nadšením pomůžeme s jeho realizací. Z praxe víme, že nejlepší řešení vznikají na základě úzké spolupráce a proto je vám náš tým zkušených inženýrů a techniků divize TECHLINE kdykoli plně k dispozici.

Vzduchotechnika a automatizace farem - brožura

Konfigurátor produktů TECHLINE

KONFIGURÁTOR POHONŮ TECHLINE
Vyberte si v konfigurátoru pohonů pro vás nejoptimálnější typ

Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Výhody aktuátorů
Systémy elektrických aktuátorů mají mnoho výhod proti pneumatice a hydraulice…
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.