select
Řešení pro úpravu vozidel paraplegiků

úprava vozidel pro invalidy

vozidla pro tělesně postižené využívající lineární pohony spolehlivě zvyšují mobilitu

Tělesné postižení nutně neznamená konec všech aktivit. Většinou to však znamená, že snížená pohyblivost omezuje schopnost některé z nich vykonávat.
 
Od začátku naší činnosti je jedním z cílů firmy LINAK využití elektrických systémů pohonů při pomoci nepohyblivým a hendikepovaným občanům. TECHLINE™ má v nabídce širokou škálu nízkonapěťových pohonů, jejichž použití je bezpečné a spolehlivé, lze je snadno zamontovat do vozidla a usnadnit tak vozíčkářům jeho používání.
 
Elektromechanický zdvihový pohon řady TECHLINE je schopen vytlačit břemeno o váze až 1000kg. Dodá rychlý a plynulý pohyb, snadno ovladatelný ručním či dálkovým ovladačem nebo jakýmkoli spínačem. Elektrické pohony mají vysokou úroveň bezpečnosti a lze je doplnit o další přídavné bezpečnostní doplňky.
 
Elektrické aktuátory TECHLINE pro použití v autech jsou navrženy tak, aby vydržely vibrace a hrubé zacházení. Snadno je zamontujete a ještě snadněji připojíte k elektroinstalaci vozidla. Oproti hydraulice jsou bezúdržbové a nabízejí mnohem lepší poměr cena-výkon.

elektrické aktuátory pro adaptovaná vozidla

Přehled možných aplikací systémů pohonů je velice dlouhý a stále rozrůstá. Divize TECHLINE vyvíjí inovace v úzké spolupráci se svými zákazníky. Jestliže máte nápad jak zvýšit mobilitu a komfort postižených osob za použití pohybového mechanismu, oddělení TECHLINE vám rádo pomůže s vývojem takového řešení.
 
Elektrické pohony TECHLINE jsou testovány a schváleny pro použití v různých plošinách, zvedácích, dálkově ovládaných dveřích, schůdcích či rampách. Lineární pohony lze využít k nastavení sedadel, volantu, řadící páky atd. Můžete mít také individuální nastavení auta pro vozíčkáře i jeho pomocníka, protože díky přesnému výnosu polohy pohonů si může systém pamatovat oblíbené pozice každého z nich.

V TECHLINE bereme závazky firmy LINAK se vší vážností. Sami uvidíte, že každý člen týmu inženýrů a konzultantů TECHLINE má mnoho zkušeností z praxe, o které se s vámi při vývoji zařízení rádi podělí. Naším cílem je zlepšit váš život. Kontaktujte prosím LINAK TECHLINE. 

Úprava vozidel pro vozíčkáře - brožura

Konfigurátor produktů TECHLINE

KONFIGURÁTOR POHONŮ TECHLINE
Vyberte si vhodný typ v našem konfigurátoru pohonů

 
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Výhody aktuátorů
Systémy elektrických aktuátorů mají mnoho výhod proti pneumatice a hydraulice…
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.