select
Pohony do potravinářských a zpracovatelských provozů

potravinářská výroba

potravinářská mechanizace s elektrickými pohony - optimální a hygienická ergonomie

Příprava nezávadných potravin je absolutní povinností jejich výrobců. Ať už se jedná o jatka, mlékárny, pivovary, stáčírny či zásobovací centra, hygiena musí být vždy na prvním místě. Hned další v pořadí je však optimalizace výroby, hrající v současném konkurenčním prostředí velkou roli.
 
LINAK TECHLINE™ umožňuje zavedení vyspělé mechanizace všem zařízením potravinářského průmyslu použitím hygienických nerezových lineárních pohonů. Ty se snadno čistí a odolávají i působení silných detergentů. Elektrické aktuátory neobsahují toxické látky ani zdraví škodlivé oleje, což z nich dělá ideální nástroj pro vylepšení ergonomie potravinářských provozů.
 
Potravinářská výroba se opírá o velký podíl manuální práce, optimalizace procesů tak musí začít u zvýšení efektivity a produktivity jednotlivých zaměstnanců. Znamená to mimojiné umožnění ergonomického nastavení pracoviště dle potřeby zaměstnance a nahrazení těžké manuální práce vhodným automatizovaným systémem, usnadňujícím práci a manipulaci s břemeny.

zvyšte svoji konkurenční výhodu použitím lineárních aktuátorů

Řadu TECHLINE reprezentuje elektrický lineární pohon, ideální systém pro výrobce strojů a vybavení pro potravinářský průmysl. Každý výrobce ocení nízké náklady, snadnou montáž a propojitelnost s řídícím systémem, jejich zákazníci si užijí hladký chod pohonů, bezporuchovou dlouhou životnost a v neposlední řadě také nulovou potřebu údržby.
 
Inovativní řešení využitím pohonů vám poskytne konkurenční výhodu. TECHLINE vám navíc pomůže rozvinout a zrealizovat vaše sny a vize. Potřebujete-li něco zvedat, tahat, tlačit nebo naklápět, stačí se obrátit na členy týmu LINAK TECHLINE a naši inženýři vám již se vším pomohou.
 
Jistě oceníte fakt, že všechny nerezové pohony TECHLINE jsou všestranné, flexibilní a že každý pohon prochází náročnými testy, zaručujícími maximální výkon a dlouhou bezporuchovou životnost. Neváhejte kontaktovat TECHLINE.

Potravinářská výroba - brožura

Konfigurátor produktů TECHLINE

KONFIGURÁTOR POHONŮ TECHLINE
Vyberte si průmyslový pohon volbou
v konfigurátoru pohonů
z dílny firmy LINAK

 
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Výhody aktuátorů
Systémy elektrických aktuátorů mají mnoho výhod proti pneumatice a hydraulice…
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.