select
Řešení pohonů pro plavidla

Lodě a jachty

lodní vybavení s elektrickými pohony představuje vyšší komfort a luxus

Pro většinu lidí je vlastnictví lodi synonymem luxusního života. Ať už se jedná o malý člun, velkou plachetnici nebo luxusní jachtu, každý majitel požaduje přizpůsobení plavidla svým představám, chce ji tak učinit jedinečnou a odlišnou od všech ostatních.
 
Každý stavitel lodí ocení flexibilitu a všestrannost řady elektrických pohonů TECHLINE™, vhodných pro použití v interiérech i exteriérech, kde musí spolehlivě odolat působení větru, vody, soli a slunce.

zvyšte svoji reputaci použitím lineárních aktuátorů

Salonek, kajuta či kapitánský můstek - to jsou místa, kde najdou uplatnění systémy elektrických pohonů TECHLINE, například při zvedání stolů, polohování křesel a k vysouvání či zasouvání monitorů, displayů a obrazovek plochých TV. To vše jen jako příklad nekonečných možností variabilního systému aktuátorů, který dokáže zvýšit komfort lodě a přizpůsobit ji těm nejnáročnějším požadavkům majitele. Vaše reputace lodního stavitele a designéra tak zaručeně vzroste.
 
Pokud máte nápad jak s pomocí pohonů učinit vaši loď výjimečnou pak neváhejte a obraťte se na firmu LINAK a její divizi TECHLINE. Tým našich inženýrů a techniků s vámi rád bude úzce spolupracovat na nalezení optimálního řešení systému aktuátorů vhodného pro vaši loď.
 
Není žádný problém rozhýbat s pomocí pohonů venkovní součásti vybavení lodě - žebříky, ventilační systém, kryt motoru, sklápěcí stožáry a stěžně, dveře do nákladového prostoru atd. Elektrické aktuátory jsou ideální tam, kde je potřeba s něčím hýbat, naklápět, otevírat či zasouvat.
 
Systém TECHLINE je funkční ihned po zapojení a díky tomu je velice snadné jej namontovat a rovnou pracovat s připojenými pohony, sloupky, kontrolboxy, ovladači a dalším příslušenstvím.
 
Buďte si jisti, že i ten nejnáročnější zákazník ocení komfort daný použitím elektrického systému pohonů TECHLINE. Lineární aktuátory TECHLINE mají praxí prověřenou dlouhou životnost a spolehlivost v extrémních podmínkách a to bez nutnosti údržby. Pro případ, že by se stalo něco nečekaného, můžete počítat s pomocí servisních partnerů firmy LINAK, které najdete více než 30 zemích světa.

Lodní vybavení - brožura

Konfigurátor produktů TECHLINE

KONFIGURÁTOR POHONŮ TECHLINE
Vyberte si typ pohonu v konfigurátoru aktuátorů LINAK

 
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Výhody aktuátorů
Systémy elektrických aktuátorů mají mnoho výhod proti pneumatice a hydraulice…
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.