select
Řešení pro zahradní techniku

sekačky, malotraktory
a zahradní vybavení

vybavení pro práci na zahradě s využitím pohonů - vybavení přinášející změnu

Trendy ve vybavení pro péči o zahradu směřují k nahrazení veškeré ruční práce automatizovanými systémy pohonů.

Hledáte-li inovativní způsoby zefektivnění práce strojů či bezpečné a dostatečně výkonné možnosti zlepšení jejich funkcí pak elektrické pohony LINAK TECHLINE™ jsou tou nejlepší volbou.
 
TECHLINE reprezentuje více než 30 let zkušeností s výrobou, vývojem a implementací lineárních pohonů a jejich kompletních systémů. Prostě nám řekněte co potřebujete a společně najdeme řešení, které nadchne a zaujme vaše zákazníky.
 
Přizpůsobivost je pro TECHLINE klíčovým pojmem. Naše pohonové jednotky pokryjí požadavky od malých kompaktních pohonů až po systém s velkým výkonem a to až 10000N, neboli 1 tuna v tlaku. Společnou vlastností všech typů je odolnost a spolehlivost i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Aktuátory TECHLINE jsou spolehlivé bezúdržbové pohony s dlouhou životností, lze je snadno namontovat a následně řídit. Vyhnete se tak použití hadic a čerpadel, která tak často způsobují problémy. Spotřeba energie je velmi nízká a nehrozí ani úniky nebezpečných kapalin a olejů.

aktuátor rovná se lepší ergonomie a vyšší produktivita

Systémy aktuátorů TECHLINE přináší nové možnosti všem typům zahradní údržbové techniky jako jsou vlečky, malá užitková vozidla, travní sekačky a traktorky, velké mulčovací stroje, malotraktory a sekačky velkých ploch.
 
Kromě zvýšení produktivity práce nahrazením obtížné manuální práce použitím systému pohonů, zlepšují tyto i ergonomické vlastnosti stroje a tím komfort jeho uživatele. Jako příklad uvádíme možnost nastaveni volantu či sedačky na traktorech a sekačkách - to vše jde snadno s pohony TECHLINE.
 
Kontaktujte prosím TECHLINE a sdělte nám své požadavky a představy. Naši inženýři a technici využijí všech svých obsáhlých znalostí a zkušeností k nalezení ideálního řešení pro vaše zařízení.

Zahradní mechanizace - brožura
 

Konfigurátor produktů TECHLINE

KONFIGURÁTOR POHONŮ TECHLINE
V našem konfigurátoru pohonů si snadno vyberete vhodný typ

 
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Výhody aktuátorů
Systémy elektrických aktuátorů mají mnoho výhod proti pneumatice a hydraulice…
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.