select
Průmyslová a výrobní mechanizace

Průmyslová
a výrobní
mechanizace

průmyslová a výrobní automatizace s využitím elektrických lineárních pohonů

Továrny a výrobní závody hledají stále nové způsoby optimalizace pracovních procesů k dosažení maximálního výkonu strojů i jejich obsluhy. Abychom jim pomohli toho dosáhnout, představujeme výrobcům strojů perfektní řešení využitím schopností systémů elektrických pohonů.
 
Lineární aktuátory TECHLINE™ jsou všestranné, flexibilní, disponující velkou silou a zároveň umožňující přesné řízení. Každý výrobce strojů tak v pohonech může získat adekvátní náhradu jiných systémů a přitom si ještě sníží náklady a usnadní montáž. Mechanizace vybavená systémy elektrických pohonů je kladně vnímána zákazníky a oceňována pro svou spolehlivost a čistotu. Použitím aktuátorů tak získáte náskok před konkurencí.
 
Management závodu ocení možnost rychlých změn výroby a minimální dobu odstávky danou bezporuchovostí. Nulová potřeba údržby aktuátorů a jejich ověřená dlouhá životnost, žádné riziko úniku znečišťujících olejů a nízké provozní náklady - to vše jsou výhody systémů elektrických pohonů. Náročnou manuální práci zaměstnanců můžete snadno nahradit čistým mechanismem na bázi lineárních pohonů.

zlepšení podmínek na pracovišti s použitím pohonů

Dnešní manažeři se zaměřují na bezpečnost a vhodnou ergonomii při výkonu pracovních povinností. Tyto vlastnosti hrají důležitou roli také při výběru nových strojů. Může to být také odborů či státních organizací, je to však hlavně vítězství zdravého rozumu a aplikace praktických poznatků, ukazujících správné ergonomické pracovní nastavení jako důležitý prostředek ke zvýšení výkonu pracovníka a snížení počtu absencí, způsobených nemocemi pohybového aparátu.
 
Elektrické pohonové systémy jsou obzvláště vhodné pro všechny myslitelné typy individuálních nastavování. TECHLINE dodává optimální aktuátorová řešení pro pozicování pracovní plošiny, pro různé zvedáky, stoly, křesla atd.
 
Spolehlivost vybudovaná důsledným programem testování pohonů řady LINAK TECHLINE je důvodem, proč stále více výrobců strojů používá ve svých zařízeních systémy aktuátorů TECHLINE. Ty jsou ideální pro mechanizaci, montážní linky, výrobní pásy čí překladače polotovarů a výrobků.
Naší snahou je pomoci najít optimální řešení pro vaši konkrétní aplikaci. Potřebujete-li zvedat, tlačit naklápět nebo přesně, bezpečně a spolehlivě přenastavovat, pak neváhejte a kontaktujte LINAK TECHLINE a my vám poskytneme veškeré naše zkušenosti a knowhow. Sami uvidíte, že členové TECHLINE týmu mají letitou praxi a výbornou znalost produktů. Nalezení správného řešení si bereme jako svůj závazek.

Průmyslová a výrobní mechanizace - brožura

Konfigurátor produktů TECHLINE

KONFIGURÁTOR POHONŮ TECHLINE
Vytypujte si v našem konfigurátoru
pohonů
ten pro vás nejvhodnější


 
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Výhody aktuátorů
Systémy elektrických aktuátorů mají mnoho výhod proti pneumatice a hydraulice…
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.