select
 

dopřejte vašim pohonům vyšší výkon
a prodlouženou životnost

Pohony LINAK jsou flexibilní a často přizpůsobeny tak, aby přesně odpovídaly potřebám zákazníka. Společnost LINAK také spolupracuje s několika prověřenými dodavateli, kteří nám poskytují své výrobky umožňující přizpůsobit řešení pro téměř jakoukoli potřebu.

Naším hlubokým přáním je uspokojit potřeby zákazníka a proto se vždy snažíme vytvořit optimální řešení. Pro pohony LINAK neustále vyvíjíme nové funkce, jako jsou například integrované řízení a sběrnice CAN bus. 

Jsme si však vědomi toho, že ne každé řešení je možné sestavit pouze z komponent od LINAKu a proto spolupracujeme se subdodavateli, kteří pomáhají zajistit, aby naši zákazníci získali přesně takové řešení, které potřebují pro splnění požadavků trhu. 

Výsledkem této spolupráce je nabídka řady výrobků třetích stran kompatibilních s pohony LINAK. Seznamte se s těmito produkty a zjistíte, jak můžete zlepšit výkon vašeho servopohonu díky použití externích řídících jednotek pro single nebo paralelní pohony, k dispozici jsou rovněž programovací jednotky.

Bližší informace najdete na této stránce :

Third-party products

Nabízíme také výrobky, které chrání a zvyšují bezpečnost aplikací vybavených pohony LINAK. Kromě toho nabízíme také řadu nejrůznějších ovládacích prvků, jako jsou bezdrátové ovladače nebo ovladače odolávající hrubému zacházení v náročných pracovních podmínkách.

Výrobky třetích stran jsou kompatibilní s pohony LINAK při použití ve většině průmyslových aplikací. V každém případě nás neváhejte kontaktovat pokud hledáte inspiraci, máte dotaz či požadavek na technickou podporu.
Co je to lineární aktuátor / lineární pohon
Elektrický lineární aktuátor / pohon převádí rotační pohyb …
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
Náš přínos
Přinášíme inovativní řešení, která usnadňují a zkvalitňují lidem život.
TECHLINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady TECHLINE.
Výhody aktuátorů
Systémy elektrických aktuátorů mají mnoho výhod proti pneumatice a hydraulice…
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...